Tomaszowska policjantka ze srebrną odznaką policyjnej sprawności fizycznej

530

st.sierż. Marta Mysur policjantka tomaszowskiej komendy otrzymała z rąk Komendanta Głównego Policji srebrną policyjną odznakę sprawności fizycznej. Jest to obecnie najwyższe sportowe wyróżnienie policjantki.

25 czerwca 2018 roku w Polskim Komitecie Olimpijskim w Warszawie odbyło się uroczyste spotkanie Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka z policyjnymi sportowcami z całego kraju, którzy w ostatnim czasie odnieśli znaczące sukcesy w uprawianych dyscyplinach.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. : gospodarz miejsca, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego Andrzej Kraśnicki, Tomasz Kwiecień prezes Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego, Grzegorz Skrzecz pieściarz wagi ciężkiej, polski olimpijczyk, wielokrotny mistrz Polski, Andrzej Supron zapaśnik, mistrz świata i Europy, wicemistrz olimpijski oraz obecny na wielu policyjnych zawodach Andrzej Strejlau, piłkarz i trener. W spotkaniu reprezentując województwo łódzkie wzięły udział asp. Katarzyna Staśkowska z KPP w Łasku oraz st.sierż. Marta Mysur z KPP w Tomaszowie Mazowieckim.

To kolejne wyróżnienie naszej koleżanki przez Komendanta Głównego Policji w tym zakresie. st.sierż. Marta Mysur w 2015 roku została uhonorowana brązową odznaką policyjnej sprawności fizycznej, natomiast w dniu wczorajszym już srebrną. Jest to obecnie jedyna policjantka w naszym województwie z taką nagrodą.

Przypomnijmy, że tylko w 2017 roku nasza koleżanka została Mistrzynią Europy i Mistrzynią Świata. Dodatkowo jest medalistą każdych zawodów międzynarodowych i krajowych, w których uczestniczy.

Serdecznie gratulujemy.