Galaktyczne Stefany

726

Autor: II LO im. Stefana Żeromskiego

Jednym z najważniejszych czynników, które budują atmosferę i wyjątkowość II LO jest grono pedagogiczne – niezastąpiona kadra mentorów, stale walczących z trudnościami na drodze przygotowania nas do życia. Jak co roku, uczniowie naszej szkoły postanowili podziękować im za to w trakcie rozdania „Stefanów” – gali zorganizowanej w tym roku przez klasy I m-f oraz I med na czele z wychowawczyniami – mgr Marzeną Piotroską – Wąs i mgr Kingą Marcińczak.

Już po wejściu do sali gimnastycznej trudno było nie zauważyć wspaniałych „kosmicznych” dekoracji, bo to właśnie kosmos był motywem przewodnim tegorocznej gali.

Uroczystość tradycyjnie rozpoczął dyrektor mgr inż. Tomasz Węgrzynowski, składając serdeczne życzenia nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty.

Następnie wręczone zostały nagrody dla nauczycieli, którzy w ubiegłym roku szkolnym odznaczyli się szczególnymi osiągnięciami w pracy dydaktyczno – wychowawczej. W tym roku otrzymali je:

Nagroda Organu Prowadzącego

mgr inż. Tomasz Węgrzynowski

mgr Maciej Błaszczyk

Nagroda Dyrektora Szkoły

mgr Jolanta Karwasik

mgr Zofia Kołodziejczyk

mgr Dariusz Lis

mgr Marzena Piotroska-Wąs

mgr Renata Radzikowska

mgr Mariola Rychlik

mgr Monika Smolińska

mgr Ilona Śmigiel

mgr Dorota Warczyk

mgr Marzanna Wysłocka

Pracownicy administracji i obsługi:

mgr Monika Ronek

Lucyna Walecka

mgr Agnieszka Krupińska

Grażyna Pawlik

Ewa Kołodziejczyk

Adam Bieganowski

Adam Wiączek

Pracownicy kuchni:

Bożena Wieczorek

Joanna Rytych

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przed oczekiwaną z niecierpliwością częścią artystyczną nadeszła jeszcze pora na ogłoszenie wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego, a tym samym przejęcie stanowiska Przewodniczącego, Zastępcy oraz Skarbnika. Po mowie kończącej kadencję byłego już przewodniczącego Kacpra Krześlaka z kl. III men, przekazał on pałeczkę Piotrowi Tomasikowi z kl. II hum. Zastępcą został  Piotr Kotynia z kl. II m-f, natomiast Skarbnikiem – Kamil Maciński – z II m-ch.
Po części oficjalnej rozpoczęły się „Galaktyczne Strfany”. Uczniowie nagrodzili nauczycieli w jedenastu kategoriach.

Tradycyjnie życzymy całej Radzie Pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom administracji i obsługi wszystkiego najlepszego, wielu sukcesów i zadowolenia z pracy, a wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.