Nowa strefa Ceramiki Paradyż na Ukrainie

391

Autor: Barbara Krastiłow Agencja Walk PR

Równe to kolejne miasto na mapie Ukrainy, w którym są dostępne produkty Ceramiki Paradyż w specjalnie przygotowanej strefie salonu ATITA. Odnowiony showroom to jedna z największych ekspozycji produktów marki za wschodnią granicą, w której można zobaczyć najnowsze kolekcje i ekspozycje w pełni odzwierciedlające realne pomieszczenia.

 Na ponad 250 m2 znalazły się najnowsze kolekcje z oferty marki, m.in.: Tammi, Roble, Aveiro, Tossi, Barro, Calacatta, czy Modern. Do dyspozycji Klientów zostało oddanych ponad 20 boksów zaaranżowanych na realne domowe pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu Klienci mogą poznać atrakcyjne wzornictwo oraz inspiracje zgodne z najnowszymi trendami. W ofercie marki dostępne są zarówno płytki ścienne oraz podłogowe, jak i przeznaczone do aranżacji przestrzeni zewnętrznych.

Salon w Równym to nie tylko miejsce z ekspozycją produktową, ale także miejsce inspiracji oraz spotkań z architektami i projektantami. – Kolejny salon z dużą strefą ekspozycji produktów Ceramiki Paradyż potwierdza, jak ważnym punktem eksportowym jest dla nas Ukraina. Nasze produkty są doceniane za wschodnią granicą i cieszymy się, że możemy z nimi dotrzeć do coraz większego grona odbiorców – mówi Eryk Szyl, Export Manager Ceramiki Paradyż.

Salon z produktami Ceramiki Paradyż znajduje się przy Krejdiana 9, a strefa powstała przy współpracy z firmą Mirad, która jest obecnie jednym z największych odbiorców produktów marki na Ukrainie. Za projekt odpowiedzialny był Eryk Szyl, Agata Dobrzyńska – Mikas oraz Nestor Kutkowski. Strefa Ceramiki Paradyż jest już dostępna dla Klientów.