Kino Helios zaprasza

300

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami dwóch premier.

 „Mary Poppins powraca”

 Mary Poppins pomaga nowemu pokoleniu rodziny Banksów odnaleźć radość i zachwyt życiem, które zatracili w szarej codzienności. Niezawodna niania i jej magiczne zdolności jak zwykle przemienią każde zadanie w niezapomnianą, fantastyczną przygodę!

 znakomitą Emily Blunt („Dziewczyna z pociągu”, „Tajemnice lasu”). „Mary PoppinsReturns” wyreżyserował Rob Marshall („Tajemnice lasu”, „Chicago”). Scenariusz opracował David Magee („Życie Pi”) na podstawie opowiadania, które współtworzył z Marshallem i Johnem De Lucą („Tajemnice lasu”) opartego na motywach książek o Mary Poppins autorstwa P.L. Travers.

Start 19-20.12.2018 godzina: 11:00; 17:00

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13557/Mary-Poppins-powraca

„Aquaman”

 Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całego świata.

Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

Start: 19.12.2018 godzina: 20:15 i 20.12.2018 godzina: 20:00

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13564/Aquaman

Bilety po 12 złotych podczas Święta Kina!

 Już w najbliższy weekend będzie cie mieli okazję uczestniczyć Święcie Kina – wyjątkowym wydarzeniu dla każdego kinomana. Z tej okazji kina Helios w całej Polsce obniżą ceny biletów do 12złotych.

 To doskonała okazja by odprężyć się zanim nastąpi przedświąteczna gorączka! We wszystkich kinach biorących udział w wydarzeniu, 15 i 16 grudnia bilety na seanse 2D i 3D będą kosztować jedynie 12zł (plus dopłata za okulary). Zeszłoroczna edycja Święta Kina zgromadziła ponad690 000 Widzów! Planujemy pobić ten rekord!

 W tym roku kino ma co celebrować.Zarówno polskie jak i zagraniczne produkcje przyciągały tłumy! Widzowie wzruszali się oglądając „Cudownego chłopaka”, zarażali niezwykłą energią z „Bohemian Rhapsody” i romantycznym nastrojem „Planety Singli 2”. Lato było roztańczone w rytmie największych przebojów Abby za sprawą kolejnej części„Mamma Mia”, Ryan Reynolds kolejny raz pokazał jaki z niego przyjemniaczek w„Deadpoolu”, a dyskusjom po obejrzeniu „Kleru” nie było końca.

 W 2018 roku polskie filmy zdobywały zagraniczne nagrody, a zagraniczne filmy uznanie polskich Widzów. „Zimna wojna”triumfuje na kolejnych festiwalach i jest na dobrej drodze po Oscara. A Rafał Zawierucha dzięki roli u Tarantino ma szansę na karierę w Hollywood. To był dobry rok dla kina, a jeszcze się nie skończył!

 Sala kinowa to idealne miejsce do spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Seanse dostarczają mnóstwa emocji.Filmy mogą być doskonałą formą relaksu i rozrywką, ale także pełnić rolę terapeutyczną. Magia ekranu wciąga, bo gdzie indziej jak nie w kinie możemy na moment stać się kimś innym, przeżyć niezwykłe przygody i zobaczyć miejsca, o których nawet nie śniliśmy?

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6607/Bilety-po-12-zlotych-podczas-Swieta-Kina%21