I LO wspiera 27. Finał WOŚP

698

Autor: I LO im. Jarosława Dąbrowskiego

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to fundacja, która już od 27 lat pomaga potrzebującym osobom przez działalność w zakresie ochrony zdrowia, a także profilaktyki zdrowotnej. W tym roku nasza szkoła po raz kolejny wesprze tę inicjatywę. W klasach przeprowadzono zbiórkę środków, a w niedzielę 13 stycznia wolontariusze z naszej szkoły wyruszą z puszkami WOŚP-u zbierać środki na terenie miasta. Dziś odbyło się zebranie organizacyjne i odprawa wolontariuszy, którzy otrzymali swoje puszki, identyfikatory i serduszka-symbol Orkiestry. Zachęcamy do poszukiwania wolontariuszy z naszej szkoły na mieście w niedzielę i zasilania ich puszek, ponieważ ich działalność jest na zasadzie współzawodnictwa. Zachęcamy do wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!