Koncert „Trochę wspomnień z tamtych lat…” już po raz szósty

523

Autor: SP nr 3 im. Jana Pawła II

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze dni w roku. W tych dniach nasi kochani seniorzy obdarzani są szczególnymi dowodami miłości.
Z tej okazji też m.in. dnia 26.01.2019r. r. o godzinie 16.00 w sali Kina Włókniarz w odbył się już po raz VI koncert pt: „Trochę wspomnień z tamtych lat”. Organizatorem koncertu był zespół Caritas przy sanktuarium p.w. Św. Antoniego. Współorganizatorem był Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim oraz Szkoła Podstawowa nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Dla miłych  gości przygotowano wspaniały program artystyczny. 
Wykonawcami byli: wokaliści Gminnego Ośrodka Kultury w Ujeździe przygotowani przez Małgorzatę Karazim . Wokaliści i aktorzy z naszej szkoły  przygotowani przez Izabelę Kolanko oraz Annę Grzelak , którzy nie tylko zaprezentowali swój program ale również przygotowali dekoracje. Wystąpili: Marcelina Bińczyk, Maciej Kowalski, OLiwia Książczak, Maja Dziubek, Stanisław Ordak, Rita Wiśniewska, Lena Majstrak. Nikol Owsianka, Julia Sikora, Julia Kosylak , Wiktoria Kondejewska oraz Justyna Suwalska. Dziękujemy także  pani Edycie Sałowskiej i  samorządowi uczniowskiemu.Całość z ramienia szkoły koordynował Marcin Rybak.
Gwiazdami koncertu byli: Barbara Kania oraz aktorzy Teatru Powszechnego w Łodzi:  Ewa Sonnenburg, Artur Majewski przy akompaniamencie Mariusza Ambroszczyka.Na koniec goście mogli obejrzeć teledysk do piosenki „Dziewczynka z zapałkami” do którego słowa i muzykę napisała Monika Saktura.

Na koniec zaproszono wszystkich na skromny poczęstunek ufundowany przez Caritas przy sanktuarium św. Antoniego. Szanownym Gościom dziękujemy za wspólnie spędzony czas i przyjęcie zaproszenia.

Koncert „Trochę wspomnień z tamtych lat…” już po raz szósty