Sukcesy recytatorów z I LO

613

Autor: I LO im. Jarosława Dąbrowskiego

W dniu 06 marca 2020 roku w siedzibie filii MOK przy ul. Browarnej 7 odbyły się eliminacje konkursowe 65 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz Starosty Tomaszowskiego.

 W zmaganiach recytatorskich jury w składzie:
Ewa Audykowska – Wiśniewska – aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, od ukończenia studiów związana z Teatrem Jaracza w Łodzi.
Lucyna Jakubczyk – pedagog, teatrolog, instruktor teatralny, wykładowca Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, założycielka i reżyserka Teatru Studenckiego WYJŚCIE EWAKUACYJNE.
Milena Lisiecka – Sieczkowska – aktorka filmowa i teatralna i lektorka, absolwentka Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza, od 2005 roku na stałe związana z Teatrem Jaracza w Łodzi.

w turnieju recytacji w kategorii szkół ponadpodstawowych  przyznało :

III nagrodę Szymonowi Góreckiemu – I Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Maz.( klasa II e ),

wyróżnienie Joannie Rokicie –  I Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Maz.( klasa III b)

w turnieju teatrów jednego aktora w kategorii szkół ponadpodstawowych jury przyznało:

wyróżnienie Annie Nowakowskiej –  I Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Maz.( klasa I cp


wyróżnienie Ilonie  Sadowskej –  I Liceum Ogólnokształcące w Tomaszowie Maz. (klasa III b).

Laureatom konkursu gratulujemy i trzymać będziemy kciuki za Szymona Góreckiego , który będzie  reprezentował naszą szkołę w eliminacjach rejonowych Okręgowego Konkursu Recytatorskiego w Piotrkowie Trybunalskim w dniu 04 kwietnia 2020 roku.