UEFA EURO2020 również na ekranach kin Helios!

517

Już dzisiaj rozpoczyna się wielka sportowa impreza, na którą kibice czekali od dawna – Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej, tylko z TVP. Najważniejsze spotkania swoim widzom zaprezentuje także sieć kin Helios!

Na swych antenach publiczny nadawca oferuje transmisję wszystkich spotkań na żywo, w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, komentowane przez ekspertów i osobowości piłkarskiego świata, jednak to nie koniec niespodzianek dla fanów piłki nożnej! Już od 13 czerwca najważniejsze spotkania będzie można oglądać również na wielkim, kinowym ekranie!

13 czerwca Telewizja Polska uruchomi transmisje UEFA EURO2020 w multipleksach. Na wielkich ekranach sieci Helios będzie można obejrzeć wszystkie mecze reprezentacji Polski, wybrane mecze fazy grupowej oraz dalszych faz turnieju, aż do finału. Najwyższy poziom realizacji, niepowtarzalne emocje, towarzystwo najlepszych kibiców na świecie i magia sali kinowej stworzą iście spektakularne widowisko. Sprzedaż biletów rusza już dzisiaj!

Faza Grupowa:

  • 13 czerwca, godz. 15:00       Anglia – Chorwacja
  • 14 czerwca, godz. 18:00       Polska – Słowacja
  • 15 czerwca, godz. 21:00       Francja – Niemcy
  • 19 czerwca, godz. 21:00       Hiszpania – Polska
  • 23 czerwca, godz. 18:00       Szwecja – Polska        


1/8 Finału:            26-29 czerwca

Ćwierćfinały:         3-4 lipca

Półfinały:   7-8 lipca

Finał:          11 lipca

Bilety na transmisje Mistrzostw Europy UEFA EURO 2020 na ekranach kin dostępne są pod adresem: www.helios.pl/euro2020 oraz w kasach Heliosa w całej Polsce. Tego wielkiego sportowego wydarzenia nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe emocje!