Teściowie seans z Cyklu Kino Kobiet

1596

Kino Kobiet to zawsze ciekawy film specjalnie dobrany do żeńskiej widowni, poprzedzony licznymi atrakcjami organizowanymi tuż przed seansem na sali kinowej.

Fantastyczna, luźna atmosfera seansu ma już swoje stałe fanki! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach! Z myślą o Was, Drogie Panie dobieramy film wieczoru oraz atrakcje przed seansem filmowym.

Zachęcamy do śledzenia profilu Kina Kobiet w serwisie Facebook, Instagram oraz na stronie www, gdzie będziemy zamieszczać aktualne informacje ma temat zbliżających się pokazów.

Drogie Panie, 15 września widzimy się na kolejnym pokazie Kina Kobiet. Zagramy błyskotliwą i zwariowaną polską komedię „Teściowie”. To szalona opowieść, w której akcja zmienia się szybko niczym w kalejdoskopie. Zobaczymy co może się wydarzyć, gdy ludziom puszczą nerwy. W rolach głównych wspaniali: Maja Ostaszewska, Marcin Dorociński, Izabela Kuna i Adam Woronowicz. Szykuje się niezła kinowa uczta!

MOTYW WIECZORU:
Na wrześniowych pokazach film o weselu bez Państwa młodych. Mimo iż film dzieje się w obecnych czasach, to dla urozmaicenia zapraszamy do przebrania się w stroje weselne z lat ‘80 i ‘90.

Drogie Panie, zapraszamy do naszego kina już od godziny 17:00, gdzie w holu kina będą czekać na Panie przedstawiciele naszych Partnerów. Jesienią promujemy profilaktykę zdrowia, zapraszamy do rozmów z osobami, które mogą nam pomóc oswoić problemy zdrowotne. Często choroby spadają na nas, na naszych bliskich znienacka. Na naszym spotkaniu znajdziecie Panie podpowiedzi gdzie szukać wsparcia w trudnych momentach.

Fundacja Rakiety – z przedstawicielkami fundacji będziemy mogli porozmawiać o wsparciu osób dotkniętych chorobami nowotworowymi

Barmans Flair Team – Przyszykuje dla Pań bar lemoniadowy. Wyśmienite i orzeźwiające lemoniady autorskiej receptury dla wszystkich uczestniczek Kina Kobiet