Helios zaprasza na najważniejsze mecze Ligi Mistrzów UEFA!

325

Rozgrywki Ligi Mistrzów UEFA wkraczają w decydujący etap, w ciągu zaledwie dwóch tygodni dowiemy się która drużyna powinna rezerwować bilety na lot do Paryża. Sieć kin Helios zaprasza na transmisję półfinałowych spotkań. Pierwsze starcie już 26 i 27 kwietnia, mecze rewanżowe 3-4 maja.

Ćwierćfinały przyniosły kilka zaskakujących rozstrzygnięć, jedną z największych niespodzianek było odpadnięcie Bayernu Monachium. Niestety Robertowi Lewandowskiemu nie będzie dane wspomóc swojego klubu w walce o tytuł najlepszej drużyny Europy. Nikt jednak nie ma wątpliwości, że zarówno na boisku, jak i na trybunach emocje sięgną zenitu. To będzie piłkarska uczta w  hiszpańsko-angielskim wydaniu.

Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na wielkim ekranie. Bilety na transmisje meczów Champions League dostępne są pod adresem: www.helios.pl/uefa2022 oraz w kasach kin Helios w całej Polsce. Tego nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe, sportowe emocje!