Memoriał im. Wiesława Gawłowskiego w piłce siatkowej mężczyzn

605

Autor: Arena Lodowa

To nie koniec sportowych emocji w Arenie Lodowej. Po raz kolejny odbędzie się u nas Memoriał im. Wiesława Gawłowskiego. Zapraszamy wszystkich miłośników siatkówki do Areny Lodowej już w dniach 8-9 września!

Wiesław Stanisław Gawłowski był wybitnym polskim siatkarzem, trenerem, mistrzem świata z Meksyku i mistrzem olimpijski z Montrealu. W reprezentacji narodowej rozegrał aż 366 spotkań (1969–1980), co do niedawna stanowiło rekord w polskiej siatkówce. Dlatego to właśnie jemu dedykowany jest ten towarzyski turniej. 

Ależ to będą emocje! Mamy dla Was małą niespodziankę! Każda osoba, która zakupi bilet na to wydarzenie będzie miała świetną okazję do zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w naszym Fotolustrze!

Podczas trwania turnieju będzie również uruchomiony specjalny punkt informacyjny, w którym to każdy będzie mógł zapisać swoją pociechę do Akademii Siatkówki, którą prowadzi wykwalifikowana kadra. To doskonała okazja, żeby uzyskać więcej szczegółowych informacji. 

Tegoroczna edycja Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego o puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko odbędzie się w dniach 8-9 września 2022 r., a jej program będzie wyglądał następująco:

Program:

8.09.2022 r. /czwartek/

16:00 – Mecz nr 1 EXACT Norwid Częstochowa – Arka Tempo Chełm

Po zakończonym meczu: Uroczyste otwarcie Memoriału im. Wiesława Gawłowskiego o puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

Udział w ceremonii otwarcia biorą wszystkie zespoły.

19:00 – Mecz nr 2 LECHIA Tomaszów Mazowiecki – Chrobry Głogów

9.09.2022 r. /piątek/

16:00 – Mecz nr 3 III miejsce – Przegrany meczu nr 1 i nr 2

Wręczenie pucharu za zajęcie III miejsca w memoriale.

19:00 – Mecz nr 4 Finał turnieju – Zwycięzcy meczów nr 1 i nr 2

Zakończenie turnieju wręczenie pucharów oraz statuetki MVP.

Z pewnością sportowych emocji nie zabraknie.

Bilety można nabyć w kasach Areny Lodowej, a ich koszt to 10 zł za jeden dzień turnieju

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia w nim udziału!