Podsumowanie współzawodnictwa sportowego

387

Autor: ZSP Nr 8

23 listopada 2022r w ZSP nr1 odbyło się uroczyste podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2021/2022. Podczas spotkania zostały podsumowane zawody jakie miały miejsce w ubiegłym roku szkolnym na wszystkich szczebli edukacyjnych.

Nasza szkoła bardzo dobrze wypadła w klasyfikacji wśród szkół ponadpodstawowych. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy stanęli na podium w podsumowaniu sportowym. Wśród wszystkich ośmiu szkół ponadpodstawowych, które brały udział we współzawodnictwie dziewczęta zajęły miejsce II, natomiast chłopcy miejsce III. Puchary i dyplomy odebrali uczniowie, którzy brali czynny udział w sukcesie ubiegłorocznego współzawodnictwa sportowego dla naszej szkoły: Marika Lesiewicz, Nadia Pawłowska, Mateusz Kuta i Adam Kobalczyk.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim sportowcom szkoły, którzy reprezentowali ZSP nr 8 w zawodach w roku szkolnym 2021/2022.