Ceramika Paradyż z Nagrodą Gospodarczą Województwa Łódzkiego!

331
Foto: Piotr Wajman

Drugi dzień XV Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi zwieńczyła uroczysta Gala Nagród Gospodarczych Województwa Łódzkiego „Biznes na plus”. Statuetkę przyznaną przez Zarząd Województwa Łódzkiego za całokształt działalności, wkład w rozwój regionu, budowanie jego pozytywnego wizerunku oraz wyjątkowe osiągnięcia w biznesie przyznano Ceramice Paradyż. 

Nagrody Gospodarcze Województwa Łódzkiego to doroczne wyróżnienia dla firm z regionu, które osiągają najlepsze efekty ekonomiczne, realizują innowacyjne projekty, cieszą się uznaniem w kraju i za granicą, a tym samym promują Łódzkie. Statuetki były wręczane w siedmiu kategoriach: „Łódzkie zaprogramowane na przyszłość”, „Sukcesja z sukcesem”, „Międzynarodowy sukces”, „Debiut Roku”, „Nagroda specjalna”, „Świadomi w biznesie – Nagroda Publiczności”. „Biznes na PLUS” to nagroda specjalna, która przyznawana jest przez Zarząd Województwa Łódzkiego za całokształt działalności i wyjątkowe osiągnięcia. W tym roku te najważniejsze odebrały ex aequo dwie firmy – Ceramika Paradyż oraz Grupa Tubądzin.

– Przyznaliśmy ex aequo pierwszą nagrodę firmom, które są wizytówką naszego województwa. Oprócz branży włókienniczej, z którą Łódzkie kojarzy się najbardziej, to w dziedzinie płytek ceramicznych jesteśmy prawie mistrzami Europy. Jesteśmy z was dumni! To zwycięstwo ludzi, którym zależy, żeby gospodarka w naszym województwie i kraju rozwijała się i żebyśmy osiągali sukcesy dzięki takim firmom, jak wasze – podsumował Grzegorz Schreiber, który wręczał nagrody laureatom.

Statuetka „Biznes na Plus” to kolejne wyróżnienie dla działalności Ceramiki Paradyż w 2022 roku. W portfolio nagród firmy znajdziemy m.in. te, które są poświadczeniem szacunku dla wartości rodzinnych, aktywnego udziału w budowaniu silnej gospodarki, czy też takich, które wyróżniają produkty za ponadczasowy design.