350

Ostatnie w tym roku seanse w ramach projektu Kultura Dostępna to unikalna możliwość obejrzenia filmów w super cenie – tylko 10 złotych. Sieć kin Helios zaprasza na czwartkowe seanse najlepszych polskich produkcji.  

W czwartek, 22 grudnia wyświetlona zostanie komedia romantyczna „Szczęścia chodzą parami”. Czasami życiowy pech może przynieść szczęście i to w… miłości! Przekonuje się o tym Bruno, kiedy los stawia na jego drodze Malwinę. Czy mężczyzna odwróci złą passę w miłości?

Jako ostatni film w tym roku zaprezentowana zostanie komedia „Każdy wie lepiej”, do której scenariusz napisało życie. Para głównych bohaterów to zakochani w sobie: Ania i Grzesiek – oboje po nieudanych związkach, z ex małżonkami i dziećmi. Próbują̨ na nowo stworzyć rodzinę z połączenia tych dwóch światów niestety najbliższa rodzina nie pomaga, a knuje za ich plecami.   

Projekt Kultura Dostępna jest częścią programu realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, którego operatorem jest NCK. Szczegółowe informacje czekają pod adresem: www.kulturadostepna.pl oraz www.helios.pl/kultura_dostepna.