VI Turniej strzelecki klubów HDK PCK

845
W finale rywalizowało 8 trzyosobowych zespołów reprezentujących swoje kluby HDK. Każdy uczestnik strzelał 5 razy do tarczy o wymiarach 154,4/112,4 mm, ustawionej w odległości 50 metrów. Zawodnicy strzelali z karabinu małokalibrowego bocznego zapłonu z przyrządami celowniczymi zakrytymi typu przeziernik i muszka – CM 2 VOSTOK.

Reprezentacja Szkolnego Klubu HDK w składzie: Paulina Stańczyk klasa 3Ha, Rafał Białas klasa 4Mt, Wiktor Wujek klasa 4 TiEt zajęła I miejsce, wśród mężczyzn Rafał Białas z 46 punktami wywalczył I miejsce, a Paulina Stańczyk wśród pań zajęła II miejsce.

Dla najlepszych drużyn i zawodników w kategorii kobiet i mężczyzn zostały ufundowane nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe medale i puchary.