Pomóżmy Zuzi

709

Codziennie uczę się czegoś nowego i z zachwytem poznaję świat. Niestety nie wiem czy tak będzie już zawsze. Od urodzenia jestem chora na nowotwór złośliwy siatkówki Pomóż mi zachować życie i uratować wzrok, abym mogła kiedyś opowiedzieć mojemu niewidomemu tacie jak piękny jest świat.

14 marca 2006 na świat przyszła nasza córeczka, Zuzia. Nasze szczęście nie trwało zbyt długo. W pierwszym tygodniu stwierdzono u Zuzi nowotwór złośliwy siatkówki. Od 3 tygodnia życia Zuzia dzielnie znosiła leczenie chemioterapią. w sierpniu zakończyliśmy leczenie z radosną dla nas diagnozą – guzy nieaktywne. I tym razem cieszyliśmy się krótko. Półtora miesiąca później w czasie badania kontrolnego straszna diagnoza – dwa nowe ogniska. Kiedy choroba rozwija się dla ratowania życia konieczne jest usunięcie gałek ocznych. Zuzia ma szanse widzieć. Zbieramy pieniądze na leczenie w Moorfields Eay Hospital w Londynie. Pomóżcie nam wygrać z tą ciężką chorobą i ocalić wzrok Zuzi.

                                                                                                  Dziękujemy. Rodzice.

                 Wpłaty można kierować na konto:

Fundacja Spełnionych Marzeń

ING Bank Śląski o/Warszawa

52 1050 1025 1000 0022 6844 0571

Koniecznie z dopiskiem: "Dla Zuzi Przybylskiej" 

UWAGA:  Wpłaty nie mogą być dokonywane w ramach tzw. 1%, tj. darowizn, o których mowa w art. 27 d. ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych ( Dz.U Dz.U.00.14.176 ze zm.). W przypadku dokonania tego typu darowizn, będą one stanowiły darowizny wyłącznie na cele statutowe Fundacji.

Konto bankowe Fundacji Spełnionych Marzeń zostało użyczone dla Zuzanny Przybylskiej reprezentowanej przez tatę, Szymona Przybylskiego w dniu 08.01.2007 r. nr umowy 2/01/2007 

Kliknij tutaj, aby zobaczyć film