Kredyt Bank już otwarty

601
Film DVD czeka na te osoby, które otworzą równocześnie Ekstrakonto i Konto Oszczędnościowe z wpłatą minimalną 1 tysiąca złotych. Natomiast odtwarzacz DVD, na którym można obejrzeć film, klient otrzymuje z chwilą pierwszego wpływu na Ekstrakonto. Dzięki takiej transakcji można otrzymać certyfikat uprawniający do kredytu bez prowizji. Zainteresowany otrzyma również zniżkę w wysokości 5 % na usługi warty. I w tym miejscu należy wspomnieć, że w placówce Kredyt Banku funkcjonuje stanowisko pracownika Warty, który poprowadzi klienta przez papierkowe zawiłości związana z ubezpieczeniem.

Bank przygotował również niespodziankę dla firm, które otworzą konto. A jest to nowoczesna mysz optyczna do komputera. Zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, promocje trwają do końca stycznia 2008 roku.

Kredyt Bank oferuje również bezpłatny dostęp do Internetu na miejscu. Jeżeli klient nie chce ponosić dodatkowych kosztów związanych z przelewami, może to zrobić w placówce, korzystając z nowoczesnych form dokonywania wpłat pieniężnych.
Kredyt Bank wyszedł naprzeciw oczekiwaniom klientów, z myślą o nich zamieścił w placówce bankomat, który czynny jest całą dobę. Dlatego pośpiech związany z dotarciem do banku przed jego zamknięciem, odszedł w do lamusa. Możesz wypłacać pieniądze, kiedy tylko chcesz.

Jednak warto odwiedzić Kredyt Bank, chociażby ze względu na atmosferę panującą w banku. Poczucie bezpieczeństwa, poszanowania dają przede wszystkim pracownicy Kredyt Banku. Już od drzwi jesteś witany promiennym uśmiechem oraz małą czarną. Ponadto doradcy wytłumaczą rzetelnie i zrozumiale niejasności finansowe.

Placówka mieści się w Tomaszowie Mazowieckim w alejach Piłsudskiego 1/3. Bank czynny jest od poniedziałku do wtorku, od 8.00 – 15.00. Natomiast od środy do piątku drzwi staną przed Tobą otworem w godzinach 10.00 – 17.00. Tam również otrzymasz dodatkowe informacje o ofertach banku.

Zgodnie z maksymą Kredyt Banku, przyjdź „bo znalazłeś bank, który myśli życiowo”.