„Amber” – nowy Klub Sportowy

707
Pomysłodawcą założenia klubu sportowego jest Andrzej Ambroziak, który znany jest w tomaszowskim środowisku, jako osoba związana z kajakarstwem. Zamiłowanie do tej dyscypliny sportowej w głównej mierze przyczyniło się do powstania Klubu „Amber”.

Obecnie klub zrzesza 24 członków a swoją działalność opiera głównie na kajakarstwie. Chociaż w planach klubu jest poszerzenie aktywności w zakresie innych dyscyplin wodnych, tj. żeglarstwa czy wioślarstwa. Jedno jest pewne, aby móc realizować swoją pasję wystarczy zgłosić się do klubu. Założyciele „Amber” czekają na nowych członków.

Zadaniem klubu „Amber” jest poszerzenia wiedzy z zakresu kajakarstwa i innych sportów wodnych, zawiązywanie współpracy z innymi klubami, działającymi na terenie naszego kraju, oraz organizowanie imprez sportowych, rekreacyjnych i turystycznych. Tomaszowianie mieli przedsmak już takiej imprezy we wrześniu b.r., kiedy to nad Pilicę zjechali się zwolennicy kajakarstwa z całej Polski i konkurowali ze sobą podczas zawodów.

Powstanie klubu sportowego w Tomaszowie Mazowieckim to przede wszystkim promocja naszego miasta, to dodatkowy „zastrzyk sportowy” dla Tomaszowa, oraz miejsce gdzie swoją pasję może realizować lokalna młodzież. Dlatego miejmy nadzieje, że Klub Sportowy „Amber” z powodzeniem i sukcesywnie będzie rozwijał swoją działalność.

Kontakt: www.amber.tomaszow.pl
             e-mail: amber@tomaszow.pl