Tak się bawi Fama

422
Gwiazdy sceny muzycznej oraz przeboje, które rozbrzmiewają na dyskotekach, imprezach, w domach czy samochodach słuchaczy radia zgromadziły tomaszowian w jednym miejscu, w jednym czasie i w jednym celu. Rozrywka, chęć poznania piosenkarzy polskich i zagranicznych, możliwość usłyszenia ulubionych piosenek wykonywanych "na żywo" to wszystko tłumaczy obecność 2 tysięcy tomaszowian podczas rozdania muzycznych nagród Radia Fama.

Aby znaleźć się na jubileuszowym koncercie wystarczyło przekonać prowadzących o konieczności uczestniczenia w imprezie. Zdolności poetyckie mieszkańców Tomaszowa nie zawiodły: "Ja codziennie słucham famy, a wiec zawsze tańczę z wami. Bo z Michałem super sprawa, zakręcona jest zabawa. A że bardzo lubię Macka, z nim to nawet pójdę w łapciach.", " Powód rymu wszyscy znacie, radia Fama też słuchacie. Głos Łukasza jak muzyka, podły nastrój szybko znika. Na koncercik pójść chcę, wiec wybierzcie właśnie mnie!". Chociaż pojawiły się również powody dość oryginalne: "Podobno głupi ma zawsze szczęście. Ciekawe czy to się sprawdzi." A może wystarczyło odwołać się do tradycyjnych sposobów i wyznać miłość Famie: "Famko, nadziejo moja, ty jesteś jak skarb, ile cie trzeba cenić ten sie dowie, kto cie zdobył, dziś twe piękno w całej ozdobie opisuje, bo chce być przy tobie."


Szczęśliwcy znaleźli się w niedzielne popołudnie w hali sportowej "samochodówki". Po pół godzinnym koncercie zespołu VIR, który znany jest tomaszowskiej publiczności z tegorocznego festiwalu "A może byśmy tak…do Tomaszowa", nastąpiło II rozdanie nagród muzycznych Radia Fama.

FAMKI otrzymali:

– MBroter – za dorobek muzyczny,

– Małgorzata Ostrowska – wokalistka 2008,

– Anthony Moon – wokalista 2008,

– Jay Delano – wokalista 2008 w kategorii wokalista obcojęzyczny,

– Alchemist Project – najlepszy utwór taneczny 2008 "Rhythm of the night",

– VIDEO – najlepszy debiut 2008,

– East Clubbers – najlepszy duet 2008,

– RH+ najlepsza ballada 2008 roku "Po prostu miłość",

– Blue Cafe – Polski Zespół 2008 roku,

– Max Farenthide – wraz z DJ Hubertus najlepsi DJ 2008,

– Loona – wokalistka roku 2008 w kategorii wykonawca obcojęzyczny.

Życzymy redakcji i prowadzącym Radio Fama sukcesów w pracy oraz zdobywania jak największej liczby słuchaczy na falach 92.9 FM.

Zobacz tutaj jak bawiło się Radio Fama.