26 stycznia – rekreacja z TKKF i OSiR

300

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego „ARTOM”

Wyniki 10 kolejki:

Junior – Hubal 2:1 -23,24,10
Polskór  – Policja 2:0 (13,16)
WKS Hubal – Caparol 2:0 (16,23)
Extom – Lubochnia 2:0 (5,20)
Senior  – Mechanik 2:0 (20,18)
TKKF ZNP – Energetyk 2:0 (7,17)
Pauzował: II LO    

Tabela po 10 kolejkach:

1. Extom 10 19 19:3
2. TKKF ZNP 9 17 16:5
3. WKS Hubal 10 17 14:7
4. Hubal 9 16 16:6
5. Polskór 9 16 15:6
6. Junior 9 15 14:8
7. Senior 9 14 12:10
8. Caparol 9 13 9:11
9. Mechanik 9 12 8:13
10. II LO 9 11 6:15
11. Lubochnia 10 11 4:18
12. Policja 9 10 3:16
13. Energetyk 9 9 0:18

Punktacja: zwycięstwo – 2 pkt., porażka – 1 pkt., walkower – 0.

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar „APPETITO” – sezon 2008/2009

Wyniki 7 kolejki:

TKKF Ogniwo – DOK Apteka 10:0
4biznes.net – Ezbud I 9:1
DOK Dalmet – M.A.K.S. TKKF Roland 10:0
DOK Flaming – TKKF ZNP 5:5
SPL – Serwis-TIR mecz przełożony

Pauzował: DOK Planpol

Tabela po 7 kolejkach:

1. DOK Dalmet 6 18 58:2
2. 4biznes.net 6 18 47:13
3. Serwis TIR 5 15 39:11
4. TKKF Ogniwo 7 15 47:23
5. M.A.K.S. TKKF Roland 6 15 39:21
6. DOK Flaming 7 14 37:33
7. TKKF ZNP 7 13 37:33
8. DOK Apteka 7 9 7:63
9. SPL 6 7 10:50
10. Ezbud I 5 6 11:39
11. DOK Planpol 6 6 8:52

Punktacja: zwycięstwo – 3 pkt, porażka – 1 pkt, remis – 2 pkt, walkower – 0 pkt.

15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy "STALBUD" – sezon 2008/2008

VI Turniej Klasyfikacyjny – 22.01.2009 r.

Klasyfikacja mężczyzn:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Wojtalczyk Artur 253
2. Dziubecki Tomasz 249
3. Wiskowski Sebastian 245
4. Lasota Jacek 244
5. Zbroszczyk Arkadiusz 241
6. Mordaka Jarosław 239
7. Nowak Zenon 237
8. Wągrodzki Grzegorz 237
9. Diduch Piotr 235
10. Iwanicki Adam 234
11. Strzelecki Zbigniew 234
12. Chrząszcz Jarosław 233
13. Chojecki Sławomir 232
14. Korek Bogusław 231
15. Gliszczyński Tomasz 231
16. Wojciechowski Krzysztof 231
17. Wojciechowski Tomasz 231
18. Piotrowski Tomasz 230
19. Dębowski Klaudiusz 228
20. Ciesielski Paweł 223
21. Józwik Stanisław 222
22. Drechna Robert 220
23. Ciszewski Jacek 218
24. Kucharczyk Andrzej  210
25. Głogowski Jakub 208
26. Plich Leszek 205
27. Piotrowski Henryk 198
28. Głogowski Sebastian 197
29. Maciejewski Stefan 196
30. Dębowski Wiktor 127

Klasyfikacja kobiet:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Polak Bożena 251
2. Strawińska Dorota 245
3. Dębowska Kinga 236
4. Boros Beata 236
5. Dziubecka Danuta 219
6. Wojtalczyk Katarzyna 188
7. Dębiec Monika 165

Klasyfikacja generalna po 6-ciu Turniejach

Mężczyźni:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Zbroszczyk Arkadiusz 720
2. Wojtalczyk Artur 700
3. Wiskowski Sebastian 610
4. Zbroszczyk Sylwester 605
5. Korek Bogusław 600
6. Wojciechowski Tomasz 600
7. Dziubecki Tomasz 595
8. Grabowski Jacek 520
9. Wojciechowski Krzysztof 520
10. Plich Leszek 500
11. Gliszczyński Tomasz 495
12. Lasota Jacek 470
13. Iwanicki Adam 420
14. Dębowski Klaudiusz 405
15. Chrząszcz Jarosław 390
16. Chojecki Sławomir 385
17. Mordaka Jarosław  355
18. Ciesielski Paweł 310
19. Wągrodzki Grzegorz 295
20. Dela Mariusz 290
21. Sobierski Mieczysław 285
22. Piotrowski Tomasz 275
23. Nowak Zenon 265
24. Kucharczyk Andrzej  260
25. Józwik Stanisław 245
26. Głogowski Jakub 235
27. Strzelecki Zbigniew 210
28. Piotrowski Henryk 190
29. Drechna Robert 180
30. Józwik Izydor 160
31. Kumek Tomasz 155
32. Ciszewski Jacek 150
33. Głogowski Sebastian 125
34. Diduch Piotr 115
35. Wolski Sławomir 105
36. Arkuszyński Piotr 105
37. Maciejewski Stefan 90
38. Adamski Leszek 35
39. Słowiński Maciej 35
40 Pietrzak Jacek 35
41. Dębowski Wiktor 25
42. Walczak Adam 15
43. Filip Mariusz 5

Kobiety:

Lp. Imię i nazwisko Wyniki
1. Dębowska Kinga 825
2. Boros Beata 820
3. Strawińska Dorota 810
4. Dziubecka Danuta 735
5. Polak Bożena 730
6. Dębiec Monika 700
7. Wojtalczyk Katarzyna 695
8. Drechna Agnieszka 460
9. Banasik Dorota 255
10. Pietrzak Malwina 100

Puchar Parkiet – Dom:

1. Wojtalczyk Artur – 1471
2. Zbroszczyk Arkadiusz – 1465
3. Wiskowski Sebastian – 1428
4. Wojciechowski Tomasz – 1428
5. Korek Bogusław – 1421
6. Dziubecki Tomasz – 1413
7. Boros Beata – 1409
8. Wojciechowski Krzysztof – 1404
9. Dębowska Kinga –1396
10. Strawińska Dorota – 1385

Puchar Andrzeja Kucharczyka:

Zbroszczyk Sylwester – 262