Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Firmy JOKA

487

„Noworoczny Turniej Piłki Siatkowej” to jedna z najstarszych cyklicznych imprez rekreacyjnych w naszym mieście, która ma już ponad trzydziestoletnią historię. Wszystkie mecze stały na niezłym poziomie a mecze o III miejsce i finał mogły zaspokoić gusta nawet wybrednych kibiców siatkówki.

Główne trofeum przypadło  zespołowi „WKS HUBAL”, który  w finale pokonał drużynę „POLSKÓRU” 2:1 (22,-23,13), w meczu półfinałowym wygrał z SENIOREM  2:0 (11,12), a w grach eliminacyjnych w pokonanym polu pozostawił drużynę „II LO” wygrywając 2:0 (13,12), zespół „JUNIORA” 2:0 (19,20) i „POLSKÓR” 2:0 (21,21).

Na trzecim miejscu uplasował się „SENIOR”, po zwycięstwie nad „EXTOMEM” 2:1 (-18,20,13).

Pierwsze cztery zespoły zostały nagrodzone pucharami, dyplomami i upominkami ufundowanymi przez sponsora turnieju Firmę „JOKA”, która od 2002 r. wspomaga imprezę finansowo i organizatorów, którymi był Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Do organizacji zawodów włączyły się również Starostwo Powiatowe, Wydział Kultury, Sportu i Rekreacji Urzędu Miasta oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Głównego sponsora na zawodach reprezentowała Marcelina Skorupińska- Specjalista ds. marketingu.

Najlepszy tomaszowski zespół „WKS HUBAL” grał w składzie: Krzysztof Dziuba kpt., Dawid Malinowski, Marcin Królak, Daniel Niewola, Piotr Pijanowski, Michał Bińczyk, Błażej Musierowicz, Paweł Kwaśniczko, Mariusz Gąsiorowski, Mirosław Gawłowski.