Wybierz „Burego Misia” naszego miasta

805
Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych INNOWATOR organizuje plebiscyt na najbrudniejsze miejsca w Tomaszowie Mazowieckim. „Zwycięzcy” konkursu otrzymają tytuł „Burego Misia”. "Chcemy stworzyć wspólnie z mieszkańcami mapę miejsc wymagających interwencji ze strony odpowiednich służb,  a także samych mieszkańców" zachęca do przyłączenia się do akcji sekretarz stowarzyszenia Elżbieta Karbownik. W planach stowarzyszenia jest również zorganizowanie debaty z udziałem władz miasta oraz wszystkich osób zainteresowanych problemem zanieczyszczenia Tomaszowa Mazowieckiego.

Swoje propozycję należy przesyłać w następującej formule: 
1. Adres miejsca (np. róg Bema i Fabrycznej, las przy jednostce wojskowej …) plus krótki opis występujących zanieczyszczeń
2. ……
3. ……
Mile widziane są również zdjęcia.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lutego. Można je wysłać w formie elektronicznej pod adres innowator@innowator.ngo.org.pl, bądź osobiście złożyć w siedzibie Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych INNOWATOR, która znajduje się przy ul. Mościckiego 31/33 lokal 6 (bud. C). W tytule należy wpisać – „Bury Miś”. Na drzwiach lokalu umieszczono skrzynke, do której również można wrzucac swoje propozycje.

Pomysł na wyboru najbrudniejszego miejsca w mieście jest pierwszym krokiem do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „Masz głos, masz wybór” (www.maszglos.pl ).