PRAWIE 200 MLN ZŁ NA WDRAŻANIE ELEKTRONICZNEGO BIZNESU

617

 

W działaniu 8.2 PO IG przedsiębiorcy mogą uzyskać dofinansowanie projektów o charakterze technicznym, informatycznym i organizacyjnym, które prowadzą do realizacji procesów biznesowych w formie elektronicznej. Kwota wsparcia na jeden projekt nie może być niższa niż 20 tys. złotych i jednocześnie nie może przekraczać 2 mln złotych.

 

Wnioski przyjmowane będą przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości do 29 kwietnia. Należy je składać poprzez elektroniczny generator wniosków.

 

W przypadku przedsiębiorców z regionu łódzkiego, w sprawnej i profesjonalnej weryfikacji wniosku dotacyjnego mogą bezpłatnie pomóc ośrodki Krajowego Systemu Usług (KSU). Świadczą one usługi informacyjne, proinnowacyjne, pożyczkowe i poręczeniowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Ośrodki te prowadzone są przez agencje, fundacje czy izby branżowe oraz placówki naukowe, w szczególności o charakterze proinnowacyjnym. Całość koordynowana jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Przedsiębiorcy zainteresowani pomocą specjalistów z Punktów Konsultacyjnych KSU mogą zgłosić się do następujących ośrodków:

  1. Agencja Rozwoju Lokalnego "AGROTUR" S.A. Krupski Młyn, ul. Kolejowa 63, Wieluń, godziny otwarcia: pon.- pt.: 8:00-16:00

  2. Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego S.A., ul. Wyszyńskiego 11, Kutno, godziny otwarcia: pon. – pt.: 8:00-16:00

  3. Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, ul. Mickiewicza 4, Zelów, godziny otwarcia: pon. – pt.: 8:00-16:00

  4. Fundacja Rozwoju Gminy Zelów, ul. 3 Maja 2, Piotrków Trybunalski, godziny otwarcia: pon. – pt.: 8:00-16:00

  5. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi, ul. Piotrkowska 86, Łódź, godziny otwarcia: pon. – pt.: 8:30-16:30

  6. Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., ul. Tuwima 22/26, Łódź, godziny otwarcia: pon. – pt.: 8:30-16:30

  7. Regionalna Izba Gospodarcza, ul. Sarańska 5, Sieradz, godziny otwarcia: pon. – pt.: 9:00-17:00

  8. Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Radomsku, ul. Kościuszki 6, Radomsko, godziny otwarcia: pon. – pt.: 8:00-16:00.


Serdecznie zachęcamy Państwa do zainteresowania w/w konkursem w PO IG i do śledzenia informacji dotyczących tego naboru. Szczególnej uwadze polecamy Państwu działalność ośrodków KSU, z których doświadczenia mogą korzystać wszyscy ubiegający się o dotacje unijne przedsiębiorcy z Państwa regionu.