OSTATNIE WOLNE MIEJSCA w SZKOŁACH ZA DARMO!

596

Szkoła policealna jest idealnym rozwiązaniem dla każdego – niezależnie od wieku i posiadanych kwalifikacji. Nauka ZA DAMO w dzisiejszej dobie szkół płatnych jest rzadkością – a jednak jest możliwa.

 

W ofercie edukacyjnej znajdują się BEZPŁATNE dwuletnie szkoły na prawach szkół państwowych, jednoroczne szkoły płatne, a także kursy. Absolwenci dwuletnich szkół policealnych otrzymują państwowy dyplom TECHNIKA.

 

Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym (co drugi weekend), więc z powodzeniem można je pogodzić z pracą, czy też ze studiami. Obecnie na rynku edukacyjnym jest wiele możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych, jednak za większość z nich trzeba płacić. Szkoły „ŻAK” są w 100% DARMOWE! 0 zł wpisowego, 0 zł czesnego, 0 zł za wydanie legitymacji, 0 zł za wydanie zaświadczeń do ZUS, MOPS, KRUS i innych instytucji, oraz ZERO konsekwencji w momencie, gdy postanowimy zrezygnować z nauki. Warto też zaznaczyć, że nie ma żadnych barier wiekowych, by zapisać się do takiej szkoły, wystarczy przynieść świadectwo ukończenia szkoły średniej (matura nie jest wymagana), dowód osobisty, zdjęcia legitymacyjne oraz zaświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia nauki. Legitymacja wydawana jest każdej osobie, która zapisze się do szkoły dwuletniej i uprawnia do ustawowej zniżki na przejazdy PKP, a wszyscy – niezależnie od wieku – mogą korzystać z ulg u partnerów ŻAKA na terenie całej Polski. Nie czekaj z decyzją tylko już dziś wybierz jeden z bezpłatnych kierunków i zacznij się uczyć od października. Badania wykazują, że najbardziej popularnymi wśród szkół za DARMO są kierunki: ADMINISTRACJA, BHP, RACHUNKOWOŚĆ, LOGISTYKA, INFORMATYKA (także grupa dla seniora) i wiele innych bezpłatnych kierunków, które czekają właśnie na Ciebie!

 

Osobom, którym zależy na rzetelnej wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej, polecamy Szkoły Policealne “ŻAK”, dające możliwość zdobycia dobrego zawodu. Jedną z zalet tych szkół, jest nauka w trybie zaocznym. Zajęcia odbywają się w co drugi weekend, dlatego edukację z łatwością  można pogodzić z życiem zawodowym. To bardzo dobre rozwiązanie dla absolwentów liceum, chcących szybko zdobyć wartościowy zawód. Jest to także świetna propozycja dla studentów, którzy z łatwością, mogą zdobyć dodatkowe wykształcenie, a przez to poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe.

 

Forma tego typu kształcenia ma przed sobą przyszłość, ponieważ stanowi idealne rozwiązanie na podniesienie swoich kwalifikacji, co za tym idzie zwiększenie atrakcyjności w oczach pracodawcy. Szkoda nie skorzystać! biorąc pod uwagę fakt, że nauka jest darmowa. Kto wie, który punkt w CV zadecyduje o tym, że to właśnie Ty dostaniesz upragnioną pracę?

 

Szkoła „Żak” w Tomaszowie Mazowieckim czeka na zainteresowane osoby. Ilość miejsc ograniczona. OSTATNIE WOLNE MIEJSCA. Rekrutacja trwa do 31 października.