„SNY I MARZENIA VIOLETTY VILLAS” – konkurs

629


Pierwszy musical o divie wszechczasów Sebastiana Skalskiego. „Sny i marzenia Violetty Villas” to musical, opowieść o rajskim ptaku w peerelowskim kurniku, który przez cały okres swojego niezwykłego życia i niebanalnej kariery miał wiernych zwolenników i grono zawziętych przeciwników. Dla tych pierwszych był kimś przypominającym uwspółcześnioną wersję bajki o Kopciuszku, kimś, kto dzięki talentowi, charyzmie i uporowi odniósł sukces, słał się sławnym, podziwianym i bogatym. Nie wiadomo czy wylądowanie na naszym globie jakiejś nieziemskiej istoty wywołałoby więcej kontrowersyjnych emocji niż pojawienie się… Violetty Villas!
 
Jedyny, niepowtarzalny, magiczny musical „Sny i marzenia Violetty Villas” w reżyserii artysty, fotografika, malarza Pop Art., designera, animatora kultury i sztuki: Sebastiana Skalskiego to 120 minutowe widowisko przyprawiające widzów o zawrót głowy piosenkami, choreografią, kostiumami, scenografią humorystycznymi monologami i dialogami. Musical wprowadza widza w stan refleksji nad postacią Violetty i jej niezwykłego życia.
 
WYSTĘPUJA:
Sebastian Skalski (Violetta Villas), Włodzimierz Twardowski (Mistrz Ceremonii), Agnieszka Cygan (tancerka), Kamil Betlej (tancerz), Krystian Szymanek (tancerz), Wojciech Skowron (tancerz), Mateusz Sobczak (tancerz)
Scenariusz i reżyseria Sebastian Skalski, choreografia Agnieszka Cygan, kostiumy Jadwiga Skalska, scenografia, światło, obrazy Sebastian Skalski, produkcja Gallery of Stars.
Premiera 30.06.2013 Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi podczas festiwalu Łódź Miastem Kobiet 2013.
 
15 września 2013, godz. 19:00
120 MINUT (2x 60 MINUT) Z PRZERWĄ (15 MINUT)
bilety do nabycia w kasie AOIA w cenie: 25 (ulgowy) i 35 złotych (normalny)

 
 
Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać do nas maila na adres redakcja@tomaszow.pl z dopiskiem "SNY I MARZENIA VIOLETTY VILLAS". Zwyciężą dwie pierwsze osoby, które jako pierwsze wyślą do nas e-mail.

Zwycięzcy o wygranej zostaną poinformowane mailowo. 

 
Udział w konkursie i podanie swoich danych osobowych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich gromadzenie i przetwarzanie przez organizatora w celach statystycznych i konkursowych, z zastrzeżeniem prawa do ich poprawiania i uzupełniania, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. z późniejszymi zmianami