Rekreacja z TKKF i OSiR

44
    Wyniki 8 kolejki:
    
    Polskór              – Extom Tom-Stone        2 : 1 (18,-20,12)
    KSO Volley Mniszków  – Radkal            2 : 1 (-25,23,9)    
    Straż Pożarna        – Olimp-Avelley.pl        2 : 0 (14,22)
    Kruszmaks        – Junior            2 : 0 (21,24)     
    Volleyball Team – pauza
    
    Tabela po 8 kolejkach:
    
                                            Mecze   Punkty        Sety
    1.Straż Pożarna                7    13    13 : 3
    2.Extom Tom-Stone            7    13    13 : 4  
    3.Polskór               7    13    13 : 5
    4.Kruszmaks           8    13    10 : 9
    5.Volleyball Team       7    11    10 : 6
    6.Junior               7      9      4 : 11
    7.Radkal               7      8      5 : 12
    8.Olimp-Avolley.pl       7      8      3 : 12
9.KSO Volley Mniszków  7      8      4 : 13
    
    Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0
        Następna (ostatnia kolejka I rundy) rozegrana zostanie 5 stycznia 2014 r. (niedziela)
    Mecze rozgrywane są w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (popularny Gastronomik)             w poniedziałki  od godz. 18.00.
    
    Organizatorami rozgrywek jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
            
    ———————————————————————————————————————-
    
    2. Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Stacji Kontroli Pojazdów „ZIELONA” – sezon 2013/2014
                         
                                           
       Wyniki 5 kolejki

I Liga

DOK Dalmet – SwM TEAM    1-3 (0-0)
0:1 Karol Skowroński, 0:2 Krzysztof Łazowski, 1:2 Krzysztof Rajski, 1:3 Krzysztof Łazowski
Straż Pożarna – Ster      7-0 (2-0)
1:0 Rafał Rusek, 2:0, 3:0, 4:0 Tomasz Seliga 5:0 Sławomir Stoliński, 6:0 Tomasz Seliga, 7:0 Tomasz Krześniewski
Retos – Eurobruk Niewiadów 2-2 (0-0)
1:0 Bartłomiej Jeske, 1:1 Daniel Żubert, 1:2 Maciej Wolak, 2:2 Artur Przygodzki
Hydrogeowiert – WKS Kawaleria  1-1 (1-1)
1:0 Adam Banasiak, 1:1 Michał Lis (karny)

Tabela po 5 kolejkach

1. Straż Pożarna          5   11  12-3
2. Hydrogeowiert          5   11  12-5
3. DOK Dalmet         5   10  18-5
4. SwM Team          5     8  19-11
5. WKS Kawaleria         5     8  14-9
6. Eurobruk Niewiadów    5     3    7-13
7. Retos             5     2  12-25
8. Ster              5     0     4-27

Najlepsi strzelcy
Krzysztof Łazowski – SwM Team     – 9 goli
Michał Lis – WKS Kawaleria        – 6
Karol Skowroński – SwM Team    – 5
Tomasz Seliga – Straż Pożarna    – 5

II liga

DOK II Dalmet – Boshoku    4-2 (3-2)
1:0  Paweł Lenarcik, 1:1 Filip Wojciechowski, 2:1 Tobiasz Piechna, 2:2 Sebastian Kawecki, 3:2 Kamil Pawelec, 4:2 Paweł Lenarcik
Bateria – Rembor 7-0 (3-0)
1:0, 2:0, 3:0 Rafał Kobus, 4:0 Tomasz Schab, 5:0 Paweł Kuta, 6:0 Dominik Schab, 7:0 Rafał Kobus
TTBS – Smaczne Jadło  1-0 (0-0)
1:0 Kacper Sobieraj
FaMa Fiero – Las Vegas  2-3 (2-1)
1:0 Filip Urbańczyk, 1:1 Norbert Duła, 2:1 Dawid Witek, 2:2 Norbert Duła, 2:3 Daniel Żygalski

Tabela po 5 kolejkach
1. FaMa Fiero     5   12  21-7
2. Bateria         5   10  13-9
3. DOK II Dalmet     5     9  14-9
4. LAS Vegas         5     8  10-8
5. TTBS         5     7    6-5
6.Boshoku        5     6  13-14
7. Smaczne Jadło     5     6    9-13
8. Rembor         5     0    7-28

Najlepsi strzelcy

Daniel Żygalski – Las Vegas            – 7 goli
Rafał Kobus – Bateria            – 6
Tomasz Janas – Smaczne Jadło        – 5
Bartłomiej Lenarcik – DOK II Dalmet     – 5
     ———————————————————————————————————————–
    
    Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym                     o Puchar Firmy „Przewozy Osobowe Walczak”- sezon 2013/2014
    
    Wyniki 7 kolejki (ostatniej I rundy):
    
    TKKF Roland Ezbud 1     – DOK                8 : 2
    TKKF ZNP Samuraje     – TKKF Roland Bracia    6 : 4
    Rycerze Jedi        – Skrzydła            8 : 2
    TKKF Roland        – DOK Dalmet        7 : 3                    
    DOK Dalmet                   – Skrzydła            6 : 4 (mecz zaległy)
                            
                                   
    Tabela końcowa I rundy:
                                               Mecze   Punkty    Małe punkty
    1.TKKF Roland            7    21    59 : 11
    2.TKKF ZNP Samuraje        7    19    49 : 21
    3. Rycerze Jedi            7     15    40 : 30
    4. DOK Dalmet            7    15    40 : 30
    5.TKKF Roland Bracia        7    13    38 : 32
    6.Skrzydła            7    13    36 : 34
    7.TKKF Roland Ezbud1        7      9    15 : 55
    8. DOK                7      7      3 : 67
    
    Mistrz I rundy grał w składzie: Sławomir Wolski kpt., Bogusław Frankiewicz, Adam Korzeniewski, Konrad Cichosz, Zdzisław Borowski, Tomasz Błoński.