Rekreacja z TKKF i OSiR

40
    Wyniki 9 kolejki (ostatniej I rundy):
    
    Polskór              – Volleyball Team        2 : 0 (15, 18)
    Radkal             –  Junior            2 : 0 (13, 20)    
    Extom Tom-Stone    – Olimp-Avelley.pl        2 : 0 (  9, 18)
    Straż Pożarna        – KSO Volley Mniszków      2 : 0 (16, 19)     
    Kruszmaks – pauza
    
    Tabela po 9 kolejkach – końcowa I rundy:
    
                                            Mecze   Punkty        Sety
    1.Straż Pożarna                8    15    15 : 3
    2.Extom Tom-Stone            8    15    15 : 4  
    3.Polskór               8    15    15 : 5
    4.Kruszmaks           8    13    10 : 9
    5.Volleyball Team       8    12    10 : 8
    6.Radkal               7    10      7 : 12
    7.Junior               8    10      4 : 13
8.KSO Volley Mniszków  8      9      4 : 15
    9.Olimp-Avolley.pl       8      9      3 : 14
    
    Punktacja: zwycięstwo-2 pkt., porażka-1 pkt., walkower-0
        Mecze rozgrywane są w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (popularny Gastronomik)             w poniedziałki  od godz. 18.00.
        
       W rozgrywkach nastąpi teraz przerwa. Pierwszą kolejkę rundy rewanżowej zaplanowano na 24       
       lutego br.
        
    Organizatorami rozgrywek jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
            
    ———————————————————————————————————————-
    
    2. Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Stacji Kontroli Pojazdów „ZIELONA” – sezon 2013/2014
                         
                                           
       Wyniki 6 kolejki

I Liga

DOK Dalmet – WKS Kawaleria    3-0 walkower
Na boisku 0-3 dla Kawalerii. W zespole Kawalerii zagrał nie uprawniony zawodnik do gry.
Retos  – Ster      5-3 (3-1)
0:1 Damian Daczyński, 1:1 Bartłomiej Jeske, 2:1 Tomasz Namysław, 3:1 Bartłomiej Jeske, 3:2 Mateusz Namysław, 3:3 Bartłomiej Frankiewicz, 4:3 Radosław Karp, 5:3 Artur Przygodzki
Straż Pożarna – Eurobruk Niewiadów 2-1 (0-1)
0:1 Rafał Mucha, 1:1 Tomasz Krześniewski, 2:1 Tomasz Seliga
Hydrogeowiert – WKS Kawaleria  6-0 (3-0)
1:0 Adam Banasiak, 2:0 Dominik Trepiak 3:0 Arkadiusz Adamiec, 4:0 Adam Banasiak, 5:0 Dominik Trepiak, 6:0 Łukasz Pierzyński

Tabela po 6 kolejkach:
1. HYDROGEOWIERT          6     14   18-5
2. STRAŻ POŻARNA        6     14   14-4
3. DOK DALMET            6     13   21-5
4. SwM TEAM             6       8   19-17
5. WKS KAWALERIA         6       7   14-12
6. RETOS                  6       5   17-28
7. EUROBRUK NIEWIADÓW      6       3     8-15
8. STER                 6       0     7-32

Najlepsi strzelcy
1.    Krzysztof Łazowski – SwM Team  – 9 goli
2.    Michał Lis – WKS Kawaleria         – 6
3.    Tomasz Seliga-Straż Pożarna         – 6
4.    Karol Skowroński SwM Team       – 5
5.    Dominik Trepiak Hydrogeowiert   – 5

II liga

DOK II Dalmet – FaMa Fiero    2-2 (0-1)    
0:1  Dawid Witek, 1:1 Paweł Lenarcik, 2:1 Kamil Natkański, 2:2 Mateusz Bazler,
Bateria – Smaczne Jadło 1-6 (0-1)
0:1 Sylwester Kowalik, 0:2 Tomasz Janas, 1:2 Rafał Kobus, 1:3, 1:4 Sylwester Kowalik, 1:5 Adrian Pietruszczak, 1:6 Tomasz Janas
TTBS – Rembor  3-2 (1-2)
0:1 Krystian Śmigiel, 1:1 Maciej Chochowski, 1:2 Damian Makuch, 2:2 Michał Kowalski, 3:2 Krystian Szymczak
Boshoku – Las Vegas  1-4 (0-0)
0:1 Norbert Duła, 0:2 Maciej Świnoga, 0:3 Krystian Goździk, 1:3 Adrian Wajszczyk, 1:4 Maciej Świnoga

Tabela po 6 kolejkach:
1. FaMa FIERO          6    13   23-9
2. LAS VEGAS          6    11   14-9
3. DOK II DALMET         6    10   16-11
4. TTBS             6    10     9-7
5. BATERIA             6    10    14-15
6. SMACZNE JADŁO     6      9    15-14
7. BOSHOKU         6      6    14-18
8. REMBOR             6      0      9-31

Najlepsi strzelcy
1. Daniel Żygalski – Las Vegas         – 7 goli
2. Rafał Kobus – Bateria             – 7
3. Tomasz Janas – Smaczne Jadło        – 7
4. Bartłomiej Lenarcik – DOK II Dalmet     – 5
5. Mateusz Bazler – FaMa Fiero        – 5