Kontakt z ZUS przez Internet

1785
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Tomaszowie Mazowieckim zaprasza na bezpłatne szkolenie wszystkich zainteresowanych korzystaniem z Platformy Usług Elektronicznych ZUS (PUE). PUE to zestaw nowoczesnych narzędzi i usług elektronicznych dedykowanych wszystkim klientom ZUS: ubezpieczonym, płatnikom składek oraz świadczeniobiorcom. Dzięki tej formie kontaktu z ZUS można zrealizować większość spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi przez Internet, czyli bez wychodzenia z domu i konieczności wizyty w placówkach ZUS.
 
Uczestnicy szkolenia będą mieli okazję dowiedzieć się czym jest Platforma Usług Elektronicznych i jakie możliwości daje swoim użytkownikom. Dowiedzą się m.in.: jak skorzystać z PUE, jak sprawdzić swoje dane zapisane na indywidualnym koncie w ZUS, jak korzystać z kalkulatora emerytalnego, jak zarezerwować wizytę w ZUS oraz jak obsługiwać e-płatnika.
Ponadto uczestnicy szkolenia będą mogli założyć i potwierdzić swój indywidualny profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE). Do założenia konta na PUE potrzebny jest tylko dowód osobisty oraz prywatny adres e-mail.
Szkolenie odbędzie się we wtorek, 20 maja 2014 r., o godzinie 10:00, w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, budynek B, IV piętro, sala szkoleń nr  407.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane prosimy o telefoniczne dokonywanie zgłoszeń pod numerem telefonu: (44) 726 36 00 wew. 518, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:00.
Zapraszamy.
/rz. p./