Niebezpiecznie na drogach

412
Policjanci z Rokicin, ustalili właściciela forda i udali się do jego miejsca zamieszkania. Drzwi otworzył 24-letni mieszkaniec gminy Rokiciny. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu, miał ponad 2 promile. Przyznał się do kierowania w stanie nietrzeźwości. Noc spędził w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej i ucieczkę z miejsca zdarzenia. Sprawę prowadzą policjanci z Rokicin.
 
10 maja o godzinie 11:35, na Białobrzeskiej, miał miejsce wypadek drogowy, z udziałem pieszej. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 44-letni mieszkaniec Tomaszowa, kierując bmw nie zachował ostrożności podczas dojazdu do przejścia dla pieszych, w wyniku czego potrącił przechodzącą przez jezdnię 12-letnią dziewczynkę. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Kierujący pojazdem był trzeźwy. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.
 
10 maja o godzinie 19:00, na Smugowej miał miejsce wypadek drogowy. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 20-letnia kobieta kierując fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z fordem fiestą, którym kierował 23-letni mieszkaniec Tomaszowa. Na skutek zdarzenia 15–letnia pasażerka forda została przewieziona do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.