Relacja ze startów zawodników Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki

590
20 września odbyły się pierwsze zawody w nowym sezonie – III Podziemny Puchar Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w formule GI, organizowany w kopalni soli w Bochni. Zdobywcą brązowego medalu w kategorii białych pasów +94,5 kg został Grzegorz Staruch.
 
Tydzień później 27 września odbył się IV Puchar Polski w formule NO GI w Luboniu pod Poznaniem, do którego zgłosiło się niemal 700 zawodników. Największy sukces w dotychczasowej historii klubu odnieśli Katarzyna Kuszewska (białe pasy -65,5 kg) oraz Igor Dziubałtowski (białe pasy -61,5 kg) zdobywając złote medale w swoich kategoriach. Formuła GI to walka w tradycyjnym kimonie, natomiast NO GI w spodenkach oraz koszulce typu rashguard.
 

Za miesiąc odbędą się najważniejsze zawody sezonu – X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Łodzi (7-8 listopada), na których nie zabraknie zawodników Strefy Walki Tomaszów Mazowiecki.
Podziękowania dla Firmy Boro oraz Pana Adama Staruszkiewicza – mecenasa klubu za udostępnienie sali treningowej oraz wsparcie dla klubu.
Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem treningów Brazylijskiego Jiu Jitsu zapraszamy na salę Barbarian Fight Club w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Tkackiej 1/3 w każdy wtorek, środę, czwartek i sobotę o godzinie 18.00.
 
Informacje:
tel.: 513 182 436