Pijani kierowcy

701

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie, gdzie po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat więzienia i utrata uprawnień do kierowania pojazdami.

 

11 października o godzinie 21:30, policjanci Ruchu drogowego zatrzymali 55–letniego mieszkańca Odrzywołu, który kierował vw transporterem mając w organizmie 2,5 promila.

 

12 października o 17:30 policjanci z Czerniewic zatrzymali 45-letniego kierującego vw golfem, mężczyzna wydmuchał w alkotest 2,6 promila.

 

12 października około godziny 18:00 na wiadukcie ze skrzyżowaniem z S8 doszło do zdarzenia drogowego. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący motorowerem zderzył się z barierką energochłonną, w wyniku czego doznał urazu ręki. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu, z wynikiem 1,3 promila. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat więzienia oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami.

 

12 października o godzinie 1:30, policjanci z Rokicin zatrzymali 39-letnią mieszkankę powiatu tomaszowskiego, kobieta kierowała kia, wydmuchała w alkotest 1,5 promila.Źródło KPP Tomaszów Maz.