Niebezpiecznie na drogach

350

Policjanci ustalili, że pokrzywdzone przechodziły na oznakowanym przejściu. W momencie kiedy zaczynały schodzić z jezdni na chodnik zostały potrącone przez jadący pojazd-renault scenic, którym kierował 66-letni mieszkaniec Tomaszowa. Kobiety w wieku 66 i 51 lat z obrażeniami ciała zostały przewiezione do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawę prowadzą policjanci z Tomaszowa.

2 stycznia o godzinie 14:40 na skrzyżowaniu Słowackiego i Zgorzelickiej doszło do potrącenia pieszej. 53-letnia kierująca fordem focusem podczas skrętu w drogę poprzeczną nie ustąpiła pierwszeństwa 43-letniej pieszej, Na szczęście w tym przypadku nikomu nic się nie stało. Sprawczyni kolizji odjechała z 500 złotowym mandatem. Apelujemy do kierowców o zwiększoną ostrożność podczas jazdy samochodem.

31 grudnia o 17:15 na ul. Warszawskiej 36-letni kierowca mazdy na przejściu dla pieszych potrącił 16-letnią dziewczynkę. Pokrzywdzona z obrażeniami ciała została przewieziona do łódzkiego szpitala. Uczestnicy wypadku drogowego byli trzeźwi.