Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniach 22 stycznia – 28 stycznia 2015 rok

317

OPOCZNO

2015-01-20, 10:00 – 14:00
Mroczków Gościnny 1 – 16

2015-01-20, 10:00 – 14:00
Antoninów 26
Antoniówka 17 – 39
Szadkowice 13, 45, 51, 52

2015-01-20, 12:00 – 15:00
Opoczno ul. 17-go Stycznia 31; ul. Kolberga 3 – 19; ul. Nowa; ul. Parkowa; ul. Żesławskiego

2015-01-20, 12:00 – 16:00
Mroczków Duży 10 – 36

2015-01-20, 12:00 – 16:00
Mroczków Duży 1 – 9, 63 – 92

2015-01-20, 14:00 – 17:00

Opoczno ul. Kossaka 7; ul. Mokra; ul. Ogrodowa 22; ul. Staszica 84 – 137; ul. Ząkatna 6, 10

2015-01-20, 8:00 – 12:00
Żarnów ul. Konecka 15; pl. Piłsudskiego; ul. Strażacka; ul. Szeroka; ul. Szkolna; ul. Topolowa 1 – 5, 79; ul. Źródlana 1, 5, 7

2015-01-21, 10:00 – 13:00

Dzielna 29 – 38
Różanna 87 – 105, 149

2015-01-21, 12:00 – 15:00
Wola Załężna 70 – 119

2015-01-21, 12:00 – 16:00
Ceteń 81 – 82

2015-01-21, 14:00 – 17:00
Wygnanów 1 – 62 gm. Opoczno

2015-01-21, 8:00 – 11:00
Ogonowice 1 – 128

2015-01-21, 8:00 – 12:00
Poręby gm. Poświętne
2015-01-22, 10:00 – 13:00
Sobawiny 24 – 45

2015-01-22, 12:00 – 15:00

Januszewice 100

2015-01-22, 14:00 – 17:00

Januszewice PGR
Opoczno ul. Piotrkowska 260, 262, 276, 280, 282, 284, 286, 290, 292

2015-01-22, 8:00 – 11:00

Bukowiec Opoczyński 63 – 88

2015-01-23, 10:00 – 14:00
Małoszyce
Brudzewice 130

2015-01-23, 10:00 – 15:00
Parczów

2015-01-23, 14:00 – 17:00
Parczówek 1 – 26

2015-01-23, 8:00 – 11:00
Żelazowice Kolonia 5 – 29
Żelazowice 5, 9, 11, 21, 25
Miedzna Murowana ul. Opoczyńska 34 – 48, 75, 79, 83, ul. Słoneczna 6

2015-01-26, 8:00 – 17:00
Opoczno ul. Kopernika 2, 4; ul. Piotrkowska 45 – 60

2015-01-27, 12:00 – 17:00
Opoczno ul. Za Wulkanem; ul. Piotrkowska 53, 57A

TOMASZÓW MAZ.

2015-01-17, 10:00 – 17:00
Rokiciny Kolonia – wszystkie ulice
Łaznowska Wola ul. Rokicińska; ul. Łódzka 18
Cisów

2015-01-17, 8:00 – 12:00
Popielawy 166 – 179

2015-01-20, 8:00 – 11:00
Wiechnowice 1 – 19

2015-01-20 i 2015-01-23, 8:00 – 16:00  
Tomaszów Maz. ul. Boczna 4, 6; ul. Koszykowa 15 – 47, 81; ul. Kilińskiego 1; ul. Mickiewicza 17 – 21; ul. Popiełuszki 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 – 85; ul. Sosnowa 1; ul. Spalska 57; ul. Szczęśliwa 4 – 43; ul. Zielona 50; ul. Żeromskiego 22/24

2015-01-20, 8:00 – 17:00

Tomaszów Maz. ul. Graniczna 47, 58, 61, 63; ul. Jana Pawła 1 – 17, 23, 27, 29, 33 – 38, 40, 42, 44; ul. Słoneczna 6 – 18; ul. Słowackiego 1; ul. Smugowa 1, 2, 17, 21, 25, 27; ul. Stolarska 4, 6, 8, 16, 17, 22, 29, 30; ul. Wierzbowa 2, 4, 8, 12, 90

2015-01-21, 10:00 – 14:00
Brzeg gm. Rzeczyca

2015-01-21, 10:00 – 14:00

Glina 36
Rzeczyca ul. Akacjowa 2; ul. Mokra 1; ul. Mościckiego 1, 25, 27, 29 – 57

2015-01-21, 12:00 – 16:00
Łęg 35 – 42
Rzeczyca ul. Długa 2; ul. Graniczna 1; ul. Kitowicza 33, 46; ul. Łąkowa

2015-01-21, 8:00 – 12:00
Tomaszów Maz. ul. Starowiejska 95, 123

2015-01-21, 8:00 – 13:00
Olszowa 33 – 39

2015-01-21, 8:00 – 17:00
Ujazd ul. 11 – go Listopada; ul. Orzeszkowej 4

2015-01-22, 8:00 – 17:00
Tomaszów Maz. Al. Piłsudskiego 13, 15; ul. Krzyżowa 11, 12, 16, 20 – 24, 26, 30; ul. Piekarska 17; ul. Słowackiego 3, 7, 9, 13, 16, 18, 22, 23, ul. Zgorzelicka 47; ul. Bohaterów Getta Warszawskiego 2, 8, 11, 13 – 15, 25, 27, 28, 31; ul. Jerozolimska 7, 11, 14, 22; ul. Mała 2, 4; ul. Piekarska 1, 3, 7; ul. Polna 1  

2015-01-22, 10:00 – 14:00

Kanice

2015-01-22, 12:00 – 16:00
Sadykierz

2015-01-22, 8:00 – 12:00
Brzozów

2015-01-22, 8:00 – 16:00

Roszkowa Wola
Lubocz

2015-01-22, 8:00 – 17:00
Zaborów II ul. Górna; ul. Nadrzeczna 26, 39 – 70; ul. Piękna 1 – 13; ul. Równa 2 – 11; ul. Młynarska 9

2015-01-23, 10:00 – 16:00

Bobrowiec
Bartoszówka 59
Sadykierz 103 -108

2015-01-23, 8:00 – 12:00
Annopol Mały 1 – 11

2015-01-23, 8:00 – 12:00

Swolszewice Małe ul. Mostowa

2015-01-23, 8:00 – 12:00
Popielawy 166 – 179

2015-01-23, 8:00 – 17:00
Studzianki Nowe 7 – 19

2015-01-23, 8:00 – 18:00
Węgrzynowice
Węgrzynowice Modrzewie

2015-01-26, 10:00 – 13:00
Chociw 1 – 44, 107 – 113, 140, 166, 91

2015-01-26, 10:00 – 14:00
Gaj 1 – 8
Wielka Wola 101 – 107

2015-01-26, 10:00 – 16:00
Lechów
Dąbrówka

2015-01-26, 12:00 – 16:00
Stanisławów Studziński 1 – 21
Teodozjów 18 – 25, 49

2015-01-26, 8:00 – 11:00
Chociwek 1 – 25

2015-01-26, 8:00 – 12:00
Jakubów 15 – 21, 31
Lubochnia ul. Bogusławskiego; ul. Łódzka 1; pl. Jagiełły 2; ul. Tomaszowska; ul. Zapłotnia 1, 2, 5
Lubochnia Dworska ul. Bogusławskiego 1, 14; pl. Jagiełły 1; ul. Tomaszowska 9, 11, 14, 29, 44
Lubochnia Górki 1
Mała Wola  

2015-01-26, 8:00 – 17:00

Królowa Wola 1 – 45, 83 – 131, 209 – 211, 242, 260, 312, 332

2015-01-26, 8:00 – 17:00
Brzustów 8 – 14 gm. Będków

2015-01-27, 10:00 – 14:00
Podkonice Duże 1 – 32
Podkonice Miejskie 10 – 13

2015-01-27, 10:00 – 14:00
Rudnik 23, 24, 29
Rudnik Kolonia 25 – 33, 47 – 48

2015-01-27, 12:00 – 16:00
Podkonice Miejskie 14 – 27, 40

2015-01-27, 12:00 – 16:00
Glinnik 54 – 91

2015-01-27, 8:00 – 12:00
Paulinów
Czerwonka 59
Studzianki 31

2015-01-27, 8:00 – 12:00
Zubki Duże

2015-01-27, 8:00 – 17:00

Jakubów 199
Lubochnia Górki 1 – 66
Lubochnia ul. Leśna 2 – 4
Lubochnia Dworska ul. Tomaszowska 31

2015-01-28, 8:00 – 17:00
Zakościele

2015-01-28, 8:00 – 17:00

Rzeczyca ul. Górna; ul. Mazowiecka; ul. Zielona