Najpiękniejsze głosy musicalowe w Tomaszowie

735

KASIA ŁASKA oraz JAKUB WOCIAL wystąpią w utworach z wybitnych musicali takich jak: CATS, CABARET, WEST SIDE STORY, DESZCZOWA PIOSENKA, HAIR, JESUS CHRIST SUPERSTAR, GREASE, DIRTY DANCING, YENTLE, A CHORUS LINE, EVITA, CHICAGO, MOULIN ROUGE, UPIÓR W OPERZE, MAMMA MIA!, UWIERZ W DUCHA, czy z obsypanego Oscarami LES MISÉRABLES oraz filmu Disney‘a KRAINA LODU przy akompaniamencie znakomitego pianisty TOMASZA FILIPCZAKA, kierownika muzycznego najnowszych muzycznych produkcji w Teatrze Rampa w Warszawie, MUSICALOVE i RENT oraz programu rozrywkowego TVP JAKA TO MELODIA.

 

Bilety w cenie 20 zł i 15 zł ulgowy do nabycia w siedzibie Ośrodka ul. Browarna 7.

 
Kasia Łaska to polska wokalistka znana warszawskiej widowni z Teatru Muzycznego Roma gdzie zagrała m. in. główną rolę w pierwszej obsadzie musicalu MISS SAIGON (Kim), w GREASE (Frenchy), PIOTRUSIU PANIE (Dorosła Wendy). Gościnnie zagrała również Marię w WEST SIDE STORY w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Wokalistka użyczyła swojego głosu wielu postaciom z filmów i seriali animowanych takich jak: MAŁA SYRENKA, WIELKI POWRÓT PIOTRUSIA PANA, MÓJ BRAT NIEDŹWIEDŹ, ZACZAROWANA. W nagrodzonym Oscarem oraz Złotym Globem filmie Disney’a KRAINA LODU Kasia zaśpiewała jako Elsa piosenkę MAM TĘ MOC, która w wersji oryginalnej również została nagrodzona Oscar’em w kategorii „Najlepsza piosenka”. 

W 2008 roku Kasia  poznała Jona Lorda (Deep Purple), który po koncercie w Płocku zaprosił ją do stałej współpracy przy projekcie CONCERTO FOR GROUP AND ORCHESTRA. Przez następne 4 lata zagrali wspólnie w najpiękniejszych salach koncertowych świata  m.in. w Niemczech, Luksemburgu, Szwajcarii, Brazylii, Korei, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Rosji, na Ukrainie, Węgrzech, we Włoszech i Francji, a w 2010 roku w Sali Kongresowej w Warszawie.

W 2011 roku w Wielkiej Brytanii swoją premierę miał album Jon Lord LIVE z koncertu w Bukareszcie, wydany na CD i DVD.

Jon Lord zaprosił również Kasię do wykonania partii wokalnej wersji studyjnej albumu CONCERTO…, gdzie zaśpiewała obok takich artystów jak Steve Balsamo, Joe Bonamassa, Darin Vasilev, Bruce Dickinson (Iron Maiden), Steve Morse (Deep Purple) oraz Guy Pratt (Pink Floyd). Nagrania odbyły się w słynnym Abbey Road Studio w Londynie. Płyta ukazała się we wrześniu 2012 i jest dostępna w sklepach muzycznych na całym świecie.

Obecnie Kasia pracuje z Przemysławem Książkiem nad autorskim projektem muzycznym SIRLI