Podsumowano Jajko wielkanocne

615
Pierwsze miejsce kategorii od 3 do 6 lat zdobył Emil Marcioch. Na drugim miejscu znalazła się praca Julii Dzwonkowskiej, a na dwóch równorzędnych trzecich miejscach znaleźli się Kamil Tarka i Nina Kaluszka. Wyróżnienia otrzymali: Eliza Dębiec, Zofia Wycisłowska, Kacper Szopecki i dzieci z grupy "Motylki" reprezentujące Przedszkole nr 8
 
Wśród uczniów klas I-III zwyciężyła praca Weroniki Błaszczyk. Drugie miejsce jury przyznało Kornelii Mokrogulskiej, a trzecie miejsca zdobyli Wanessa Gawarzyńska i Julia Majka. Wyróżnienia powędrowały do Olgi Dębiec i Marii Sepkowskiej.
 
W najstarszej kategorii, uczniowie klas IV-VI, najwyżej oceniono pracę Hani Sęk, drugie miejsce przyznano Zofii Sęk, trzecie nagrody powędrowały do Małgorzaty Gędek i Irminy Bilmin. Wyróżniono prace Julii Piechury i Matyldy Krakowiak.
 
Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczały: zastępca prezydenta miasta Zofia Szymańska i dyrektor O.K. „Tkacz" Barbara Przybysz. Tegoroczną edycję, w zastępstwie za pomysłodawczynię konkursu Katarzynę Wojtaszczyk, przygotował instruktor malarstwa i rysunku Mirosław Bernacki.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!