SP12 Mistrzem Powiatu Tomaszowskiego w mini piłkę nożną chłopców

480
Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiły: Szkoła Podstawowa nr 1, gospodarz turnieju Szkoła Podstawowa 12 z Tomaszowa Maz., Szkoła Podstawowa w Niewiadowie oraz Szkoła Podstawowa w Rzeczycy. Zespoły grały półfinały systemem „pierwszy” z miasta z „drugim” z powiatu i odwrotnie.

W pierwszym półfinale spotkały się  SP 12 z SP Rzeczyca mecz zakończył się wynikiem 2-1, w drugim półfinale zagrały SP Niewiadów z SP1 spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2. Po rozegraniu meczy półfinałowych w finale spotkały się SP12 z Tomaszowa i SP Niewiadów gospodarze zawodów szybko ustawili przebieg meczu i ostateczne wygrali 4-0, trzecie miejsce zajęła SP 1 a czwarte SP Rzeczyca.  Po roku przerwy SP12 odzyskała tytuł Mistrzów Powiatu Tomaszowskiego w mini piłce nożnej chłopców i w dniu 18 maja będzie reprezentować powiat w zawodach rejonowych w Białaczowie.

Opiekunem zespołu i organizatorem zawodów był Dominik Ogłuszka, a szkołę reprezentowali: Szymon Mąkola, Kamil Rybiński, Wiktor Sulma, Michał Mikołajczyk, Kacper Mazurek, Szymon Stoliński, Adam Chachuła, Dawid Przygodzki, S. Życki, Damian Piwowarski.
Dziewczęta rozgrywały turniej tym samym systemem co chłopcy, a pierwsze miejsce zajęła SP 14, drugie SP Rokiciny, trzecie SP 1,  czwarte SP Budziszewice. Dziewczęta z SP 14 będą uczestniczyć w zawodach rejonowych, które odbędą się w dniu 13 maja Tomaszowie Maz. na naszym boisku szkolnym.