Bilety na ZAKOPOWER w Ośrodku Kultury Tkacz – zmiana terminu koncertu

824
Zakopower to obecnie najbardziej znany w Polsce zespół, który z powodzeniem połączył muzykę Podhala z nowoczesnymi brzmieniami, oraz rockową estetyką. Zakopower zadebiutował na polskim rynku muzycznym płytą Music Hal wydaną w 2005 roku. Druga płyta zespołu Na siedem, wyprodukowana przez Mateusza Pospieszalskiego ukazała się w 2007 roku. We wrześniu, dzięki współpracy z „Polska The Times” miała szansę dotrzeć do słuchaczy w ogromnym jak na polskie warunki nakładzie ponad 600.000 egzemplarzy. W listopadzie pojawiła się w sklepach wersja rozszerzona płyty z gościnnym udziałem Nigela Kennedy’ego.
 
 

 
 
Pomimo olbrzymiego pierwszego nakładu Na Siedem, dystrybuowana w sklepach osiągnęła status Złotej Płyty. Teksty, oprócz członków zespołu, napisali m. in. Kayah, Adam Nowak i Rafał Bryndal. Na krążku słychać rockowe, punkowe, jazzowe a nawet afrykańskie rytmy. Za tę płytę Zakopower został uhonorowany nagrodą Fryderyk w kategorii Album roku Etno/Folk. Podsumowaniem bardzo udanego sezonu koncertowego zespołu było DVD Koncertowo wydane w kwietniu 2009. Niespełna rok później Koncertowo osiągnęło status ZŁOTEJ PŁYTY. 2011 rok stał pod znakiem długo wyczekiwanego, albumu – Boso. Pierwszy singiel „Boso” zdobył najwięcej głosów publiczności a tym samym tytuł Złotej Superpremiery na 48 Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. A cała płyta osiągnęła status ZŁOTEJ PŁYTY.
 
Miejsce: Hala ZSP nr 3, ul. Legionów 47.

Termin: 12 grudnia 2015 r., godz. 19.00.

Bilety do nabycia w Ośrodku Kultury "TKACZ".

 
Uwaga! konkurs!!!
 
 
 
 
Informujemy, że w porozumieniu z zespołem ZAKOPOWER koncert w Tomaszowie Mazowieckim zaplanowany na dzień 7 listopada zostaje przesunięty na dzień 12 grudnia 2015r.