Planowane przerwy w dostawie energii elektrycznej w dniach 05.11. – 11.11.2015

301

OPOCZNO

2015.11.03 08:00- 11:00


Klew 34, 36-38, 40

2015.11.03 10:00- 13:00


Brzezie 17, 19, 20
Klew 18-34, 118

2015.11.03 12:00- 15:00


Justynów
Siucice 46
Siucice-Kolonia 45

2015.11.04 08:00- 13:00


Opoczno al. Sportowa 1 ;ul. Stycznia 17 31; ul. Kolberga 3-19; ul. Nowa 3-7; ul. Parkowa ;ul. Żesławskiego mjr.2015.11.04 08:00- 11:00Afryka

2015.11.04 10:00- 13:00


Widuch

2015.11.04 12:00- 15:00


Żelazowice 2, 31, 35, 43, 51, 41
Miedzna Drewniana 105

2015.11.05 08:00- 13:00


Sobień 41, 171, 175, 180-181

2015.11.05 12:00- 15:00


Kraszków 1-5, 37, 39, 51
Mroczków Duży 7, 51, 766
Mroczków Gościnny 3 -9, 12, 18-52, 528, 538

2015.11.06 08:00- 17:00


Brzuśnia 1-3

2015.11.06 08:00 11:00


Opoczno ul. Piotrkowska 246, 248, 250, 252, 256, 258, 260

2015.11.06 10:00 13:00


Bratków 1-8
Kamień 77-78

2015.11.07 08:00- 16:00


Opoczno ul. Garncarska 5 ;ul. Inowłodzka 2-12 ;pl. Kilińskiego 13-19 ;ul. Kołomurna ;ul. Kościelna 5, 11 ;ul. Moniuszki Stanisława 1-21 ;ul. Piaseczna 1, 5, 9 ;ul. Piwna ;pl. Kościuszki 9, 10, 12-16 ;ul. Sobieskiego 1, 4, 6, 8 ;ul. Stodolna ;ul. Szewska 1

2015.11.09 08:00- 17:00


Brzuśnia 1-3

2015.11.09 08:00- 13:00


Opoczno ul. Konopnickiej Marii 1-24 ;ul. Norwida Cypriana Kamila 1, 3 ;ul. Piotrkowska 1, 13, 15, 18-26, 28, 198 ;ul. Polna 2, 3 ;ul. Słowackiego Juliusza 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11,

2015.11.10 08:00- 17:00


Stużno
Stużno-Kolonia
Gościniec
Kamienna Wola 56
Sołtysy
Bród
Góźdź
Kotfin
Alfredów 1
Sielec
Kuraszków

2015.11.10 08:00- 11:00


Zajączków

2015.11.10 10:00- 14:00


Opoczno al. Dąbrówki 2, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 18 ;ul. Mieszka I 5, 7, 9, 13

2015.11.10 10:00- 13:00


Adamów
Malenie

2015.11.10 12:00- 15:00


Skotniki

2015.11.16 08:00- 16:00


Opoczno ul. Armii Ludowej 1, 12 ;ul. Kopernika Mikołaja 6 ;ul. Partyzantów 12, 26, 30, 39, 43, 45, 46; ul. Piotrkowska 27 ;ul. Westerplatte 1


TOMASZÓW MAZ.

2015.11.03 08:00- 16:00

Tomaszów Mazowiecki ul. Mireckiego Józefa Montwiłła 1, 6-9, 13, 14, 17, 19-20, 22, 23, 26, 29-34, 36, 38-50

2015.11.04 08:00- 17:00


Rzeczyca ul. Długa ;ul. Piaskowa ;ul. Nowa ;ul. Mazowiecka ;ul. Lipowa ;ul. Zakątna ;ul. Wiśniowa 1 ;ul. Zielona ;ul. Łąkowa ;ul. Górna ;ul. Kitowicza ks. Jędrzeja ;ul. Parkowa ;ul. Krótka 1
Zawady

2015.11.05 07:30- 17:00


Bobrowiec
Bartoszówka
Sadykierz 27, 102-108, 110-127
Dzielnica
Wiechnowice
Kanice
Stanisławów
Strzemeszna II 56

2015.11.06 07:30- 17:00


Bartoszówka 69
Sadykierz 27, 102-108, 110-127
Wiechnowice
Kanice
Stanisławów
Strzemeszna II 56

2015.11.06 12:00- 15:00


Inowłódz ul. Liliowa ;ul. Klasztorna 48 ;ul. Opoczyńska 1-45 ;ul. Polna ;ul. Tulipanowa

2015.11.07 08:00- 12:00


Tomaszów Mazowiecki ul. Główna 18-40, 52, 55 ;ul. Garbarska 3 ;ul. Czysta 6, 10

2015.11.07 08:00- 16:00


Tomaszów Mazowiecki ul. Czarna ;ul. Gęsia ;ul. Tamka 36-54 ;ul. Twarda ;ul. Strefowa 3 ;ul. Warszawska 107-158 ;ul. Wolna ;ul. Wspólna ;ul. Włókiennicza 12

2015.11.09- 2015.11.10 07:30-17:00


Dzielnica 1-14, 38, 93
Sadykierz
Brzozów

2015.11.09 08:00- 15:00


Jasień Nowy

2015.11.12 08:00- 11:00


Rzeczyca ul. Kitowicza ks. Jędrzeja ;ul. Krótka 1 ;ul. Łąkowa ;ul. Zacisze