Niecodzienna rekrutacja w Wydawnictwie Techland. Poszukujemy wikinga! Valhalla Hills już w lutym

439

 

Za produkcję Valhalla Hills odpowiada studio Funatics. Ich nowe dzieło, czyli opracowana z myślą o graczach pecetowych strategia ekonomiczna, jest pod wieloma względami duchowym spadkobiercą serii Cultures czy The Settlers 2. Gracz staje na czele plemienia wikingów i zaczyna tworzyć tętniącą życiem cywilizację. Gromadzi surowce, tworzy budowle i jest odpowiedzialny za bezpieczeństwo swoich poddanych.

Rozwija swoje plemię i obserwuje jego potrzeby. W grze mapy są generowane losowo, co pozwala na realizacje coraz to nowych wyzwań.„Podobnie, jak przy kultowym The Settlers 2 i serii Cultures, nową grą bawić się może praktycznie każdy. Mając na uwadze to, jak liczne jest grono fanów tego typu gier w Polsce, nasze wydanie przygotowaliśmy w wersji wzbogaconej. Wśród różnych dodatków dostępne są także dwa DLC, które zapewnią jeszcze więcej zabawy przy budowaniu osad i dowodzeniu swoim plemieniem wikingów.” – komentuje Maciej Żmuda-Adamski, Brand Manager Wydawnictwa Techland.Polskie wydanie to piękne pudełko z bonusową zawartością. Znajdzie się tam:Season Pass obejmujący 2 DLC; plakat; 5 specjalnych przedmiotów;Cyfrowy artbook; Soundtrack.

 Fabuła gry opowiada o plemieniu wikingów, które przez lata rabowało Europę. Po śmierci trafiają do mitycznej Valhalli, czyli raju wikingów. Okazuje się jednak, że drzwi są dla nich zamknięte. Odyn odwrócił się od swoich ludzi i ponownie zesłał ich na Ziemię.

Teraz w rękach graczy leży to, czy uda się im pomóc swoim podwładnym w powrocie do Valhalli. 

 

Valhalla Hills będzie dostępna na platformę PC już 16 lutego 2016 roku, w polskiej wersji kinowej w cenie 69,90 zł.