ZUS zaprasza wszystkich zainteresowanych na kolejne bezpłatne szkolenia

652
18 lutego 2016 roku, w czwartek, o godzinie 10:00 zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich zainteresowanych do udziału w bezpłatnym szkoleniu z zakresu e-ZLA – elektronicznych zwolnień lekarskich. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się między innymi: Jakie udogodnienia dla płatników składek niesie nowa forma zwolnień lekarskich? Jakie potencjalne problemy i trudności mogą napotkać i jak sobie z nimi poradzić? Uzyskają kompleksowe wyjaśnienia czym jest elektroniczne zwolnienie i pełną potrzebną w tym zakresie wiedzę.

19 lutego 2016 roku, w piątek, o godzinie 9:00 rozpocznie się szkolenie poświęcone nowelizacji ustawy o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa. Prowadzący szkolenie omówi zagadnienia związane między innymi z: wydłużeniem terminu na składanie dokumentów, włączeniem dodatkowego macierzyńskiego do urlopu rodzicielskiego, czy z zasadami ustalania dopłat do zasiłku macierzyńskiego niższego niż 1000 zł.

Szkolenia odbędą się, w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42 (budynek A III piętro, sala konferencyjna ).


Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są telefonicznie pod numerem: 44 726 36 00 wew. 518, w godz. 8:00 – 15:00 (pon.-pt.).

/rzp/