Transport przesyłek w Tomaszowie Mazowieckim – oszczędniej i wygodniej z Clicktrans.pl

882
Największy serwis aukcji transportowych w Polsce umożliwia szybkie i łatwe odnalezienie najkorzystniejszej oferty transportu zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych.


Clicktrans.pl – transport online

Od teraz możesz zapomnieć o stresie i wysokich kosztach związanych z przeprowadzką, a także o czasochłonnych poszukiwaniach sprawdzonej firmy transportowej. Wystarczy, że wystawisz darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymasz indywidualne oferty transportu od zweryfikowanych przewoźników. Clickrans.pl łączy osoby poszukujące transportu przesyłek (także tych nietypowych jak np. samochody, zwierzęta palety) z firmami transportowymi, które często kursują już na wybranej trasie. Aby otrzymać najbardziej atrakcyjną ofertę transportu, wystarczy dostęp do Internetu i … 2 minuty. W tym czasie zdążysz opisać przesyłkę -podać jej kategorię, wymiary, trasę i termin realizacji. Publikacja ogłoszenia jest całkowicie darmowa i nie zobowiązuje Cię do wyboru żadnej oferty. Wybór przewoźnika zależy wyłącznie od Ciebie – możesz wybrać najniższą ofertę, kierować się danymi w profilu przewoźnika (znajdziesz tu informacje o posiadanych licencjach i ubezpieczeniach) lub komentarzami do poprzednich aukcji. W decyzji pomoże Ci także odznaczenie TOP TRANSPORTER, które przyznawane jest najbardziej zaufanym przewoźnikom.

Dlaczego na Clicktrans.pl nie znajdę standardowego cennika?

Cena transportu zależy od wielu czynników – najczęściej jest to odległość pomiędzy miejscem nadania a miejscem dostarczenia przesyłki oraz jej wymiary. Na Clicktrans.pl decydującym czynnikiem jest wykorzystanie wolnej przestrzeni ładunkowej. Jeśli przewoźnik realizuje nasze zlecenie „po drodze”, możemy zaoszczędzić nawet do 60% kosztów transportu w porównaniu do ceny rynkowej! Przykładowo, za transport sofy z Portsmouth (Wielka Brytania) do Tomaszowa Mazowieckiego zamiast 816 zł zapłacimy tylko 400 zł.

Jakie przesyłki i na jakich trasach mogę zlecić na Clicktrans.pl?

Z Clicktrans.pl przewieziesz dosłownie wszystko i wszędzie. Z serwisu korzysta ponad 12 tysięcy zweryfikowanych firm transportowych, które codziennie realizują zlecenia transportowe na trasach w Polsce i całej Europie. Pośród przewoźników znajdziesz także firmy, który specjalizują się w wąskich dziedzinach transportu jak na przykład transport zwierząt czy transport samochodów.

Twoja przesyłka jest na tyle nietypowa, że kurier nie podjął się jej transportu? Clicktrans.pl może być idealnym rozwiązaniem. Na Clicktrans.pl możesz zlecić transport przesyłek w ponad 50 kategoriach- należą do nich między innymi te na najpopularniejsze – przeprowadzki, transport mebli, transport samochodów, transport motocykli i skuterów, transport sprzętu RTV i AGD oraz te niestandardowe jak na przykład transport antyków, transport przesyłek wymagających specjalnej ostrożności, czy transport łodzi.

Co mogę zyskać korzystając z Clicktrans.pl?

Przede wszystkim oszczędność pieniędzy – szacuje się, że do tej pory Polacy zaoszczędzili z Clicktrans.pl ponad 18 milionów złotych. Korzystanie z serwisu jest całkowicie bezpłatne dla osób poszukujących transportu przesyłek – Clicktrans.pl może być także przydatnym narzędziem do darmowej wyceny transportu Twojej przesyłki oraz największym zestawieniem sprawdzonych firm transportowych wraz z komentarzami do zrealizowanych zleceń transportu.  Znasz kogoś, kto mógłby skorzystać ?  – polecaj Clicktrans.pl i zarabiaj!

Przykładowo zrealizowane zlecenia na Clicktrans.pl:


•    Transport samochodu z Tomaszowa Mazowieckiego do Głogowa Małopolskiego za 600 zł (oszczędność 554 zł)

•    Przeprowadzka z Tomaszowa Mazowieckiego do Bielka-Białej za 690 zł (oszczędność 915 zł)

•    Transport sofy z Wigan (Wielka Brytania) do Tomaszowa Mazowieckiego za 500 zł (oszczędność 409 zł)

•    Transport psa z Tomaszowa Mazowieckiego do Mansfield (Wielka Brytania) za 500 zł (oszczędność 663 zł)

Wyceń transport Tomaszów Mazowiecki już dziś!