Informacje organizacyjne przed meczem ze Świtem

866
W sobotę pierwszy raz w sezonie 2017/2018 Widzew Łódź rozegra mecz ligowy na stadionie przy al. Piłsudskiego 138. Zapowiada się kolejne święto w Sercu Łodzi.

Jak wszyscy już zapewne doskonale wiedzą, pierwszy gwizdek meczu ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki zabrzmi w sobotę 12 sierpnia punktualnie o godzinie 19:10. Na stadion dostać będzie się można jednak już od 17:30, kiedy to oficjalnie otwarte zostaną bramy obiektu.

Od godziny 10:00 czynny będzie w sobotę tymczasowy sklep klubowy w wejściu nr 2. Nabyć w nim będzie można gadżety z aktualnej kolekcji i odebrać karnety przeznaczone do odbioru osobistego. Punkt ten otwarty będzie do rozpoczęcia meczu. Oprócz tego, w dniu meczu czynne będą trzy kasy, zgodnie z poniższymi informacjami:

Kasa nr 1 (od 12:00 do rozpoczęcia meczu) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet i zakupu biletów, jeśli będą dostępne w sprzedaży.

Kasy nr 2 i 3 (od 14:00 do rozpoczęcia meczu) – możliwość odbioru biletów zamówionych przez internet.

Ponadto, o godzinie 16:30, pod trybuną D, czyli od strony al. Piłsudskiego, uruchomiony zostanie specjalny namiot sprzedażowy z gadżetami klubowymi. Obok niego funkcjonować będzie punkt gastronomiczny.

Przypominamy jednocześnie, że wszystkie osoby, do których nie dotarł na czas zamówiony karnet, na stadion w najbliższą sobotę dostaną się na podstawie dowodu osobistego. Weryfikacja dokonywana będzie przez pracowników klubu (w większości przypadków będą to kobiety ubrane w charakterystyczne granatowe sukienki z czerwono-biało-czerwonymi elementami) przy pomocy urządzeń mobilnych zawierających odpowiednie bazy danych. Wstęp w tych przypadkach, czyli na dowód osobisty, w przypadku nieotrzymania karnetu, możliwy będzie zgodnie z poniższym podziałem:

sektory od A1 do A4 –  wejście nr 1,

od A5 do A8 – wejście nr 4,

od A9 do A12 – wejście nr 7,

sektory B i C – brama przy wejściu nr 10,

sektor D – wejście nr 15.

Goście skyboxów od pierwszego meczu rundy wiosennej do przeznaczonych dla nich lóż dostać będą mogli się wejściem nr 3. Posiadacze wejściówek typu VIP i SUPER VIP na stadion wejdą wejściem nr 4, podobnie jak osoby niepełnosprawne. Do wejść nr 6 kierować powinni się z kolei nabywcy wejściówek na balkon. Wejściem 6 na obiekt dostaną się również akredytowani przedstawiciele mediów (wydawani akredytacji i wstęp dla mediów od godziny 18:00).

Do zobaczenia w Sercu Łodzi!

Autor: www.widzew.com