Jakie emerytury dla nauczycieli?

606

Jeśli jesteś nauczycielem i urodziłeś się po 1948 r. – dowiesz się kiedy możesz przejść na emeryturę lub podobne świadczenie z ZUS.

 W związku z licznymi zmianami legislacyjnymi, które zaczną obowiązywać w naszym kraju już od października, oraz zainteresowaniem ze strony środowiska nauczycielskiego, konsultacjami merytorycznymi prowadzonymi przez specjalistów z zakresu świadczeń emerytalnych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, bardzo serdecznie zapraszamy  wszystkich pracowników oświaty i nie tylko na bezpłatne konsultacje merytoryczne.

W czasie spotkania  specjaliści z tomaszowskiego Oddziału ZUS przedstawią między innymi  zasady nabywania uprawnień do świadczeń emerytalnych na podstawie art. 88 ust.2a Karty Nauczyciela, oraz art. 21 ustawy o zmianie ustawy o emeryturach i rentach z FUS.

Odpowiedzą również na wszystkie Państwa pytania.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 31 sierpnia br., o godzinie 10:00, w siedzibie tomaszowskiego Oddziału ZUS, ul. Prezydenta Ignacego Mościckiego 40/42, sala konferencyjna (budynek A, III piętro).

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są  pod numerem telefonu: (44) 726 36 00  wew. 518, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 15:00.

Bardzo serdecznie zapraszamy.

 Marta Markun

ZUS Oddział w Tomaszowie Mazowieckim