Zapraszamy do tomaszowskiego Heliosa

849

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim Kinie Helios będziemy świadkami dwóch premier oraz informacja o projektach specjalnych.

„Jaskiniowiec”

W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu.

W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10943/Jaskiniowiec

„Kobiety Mafii”

 Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela (Olga Bołądź) zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej.

Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino (Bogusław Linda) – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro (Julia Wieniawa). By zrealizować cel, Bela musi wkupić się w łaski zaufanych ludzi z zarządu mafii: Żywego (Piotr Stramowski), Milimetra (Tomasz Oświeciński), Cienia (Sebastian Fabijański) i Siekiery (Aleksandra Popławska). Podszywając się pod prostytutkę, oficer ABW zostaje kochanką Cienia. Misternie przemyślany plan komplikuje się, gdy w toku nieprzewidzianych zdarzeń w całą intrygę zostaje wmieszana Anka (Katarzyna Warnke) – żona Cienia, manipulowana przez tajemniczą Nianię (Agnieszka Dygant). Wkrótce losy pięciu kobiet przecinają się w punkcie bez odwrotu, a wydarzenia z ich udziałem wstrząsają przestępczą mapą Warszawy.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,TomaszowMazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/10942/Kobiety-mafii

Projekty specjalne – „Disaster Artist” – “ Kino Konesera

 Historia spotkania i wczesnej przyjaźni Tommy’ego Wiseau oraz Grega Sestero – aktorów kultowego „The Room”, który został okrzyknięty najgorszym filmem świata.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/KinoKonesera/

Start 26.02 godzina 18:30

„Habit i Zbroja” – Kultura Dostępna

Film „Habit i zbroja” przedstawia dzieje państwa zakonnego i Rzeczpospolitej Obojga Narodów jako gigantyczną grę strategiczną, w której konkurują ze sobą różne wartości cywilizacyjne i ścierają się emocje aktorów historii. Scenariusz filmu obejmuje 300 lat, od XII do XVI wieku. Film pokazuje powstanie Zakonu NMP Domu Niemieckiego w Palestynie, a następnie kolonizację ziem pruskich nad Bałtykiem i budowę państwa zakonnego oraz okres jego prosperity.

Przedstawia także wielką wojnę zakonu z Rzecząpospolitą w XV wieku, w tym bitwę pod Grunwaldem (1410). Start 01.03 godzina 13:00 18:00

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/KulturaDostepna/

„Tęczowa Rubinka cz.7” – “ Filmowe Poranki

Zapraszamy na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki – Tęczowa Rubinka! W niedzielę 25 lutego o godzinie 10:30 zaprezentujemy nowy zestaw bajek:

€˘             Sylwestrowe pierogi

€˘             Co rośnie w ogrodzie

˘             Tajemnicze prezenty

˘             Pędzący pociąg

€˘             Owocowe kreacje

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką.

W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Projekcję nowych Filmowych Poranków poprzedzają atrakcje w holach kin oraz konkursy i zabawy na sali kinowej.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy również wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11184/Filmowe-Poranki-%E2%80%93-Teczowa-Rubinka-cz-7