Znamy zwycięzców konkursu „Ja i moja Mała Niepodległa Ojczyzna”

395

Uroczyste podsumowanie Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. „Ja i moja Mała Niepodległa Ojczyzna”, organizowanego praz Miejską Bibliotekę Publiczną w Tomaszowie Mazowieckim, odbyło się 20 czerwca w Sali Wystaw na Placu Kościuszki 18 w Tomaszowie Mazowieckim.  Do Konkursu wpłynęło łącznie 115 prac, z których wyodrębniono dwie kategorie: klasy 1-3  i klasy 4-7. W Konkursie wzięli  udział uczniowie z tomaszowskich szkół: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 3, Szkoła Podstawowa nr 6, Szkoła Podstawowa nr 7, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 12 i Szkoła Podstawowa nr 13.

Na uroczystość wręczenia nagród przybyła licznie młodzież wraz z nauczycielami i opiekunami. Po kilku słowach wstępu  odczytano protokół z posiedzenia Jury w składzie: Bożena Gajda – przewodnicząca oraz Grażyna Srebrzyńska i Kinga Śniegoska oceniło prace i przyznało następujące nagrody, zgodnie z kategoriami wiekowymi:

W kategorii UCZNIOWIE klas 1-3

I Miejsce – Amelia Rokicka, godło LUIZA – SP nr 13, opiekun Ewa Marek;

II Miejsce – Julia Chmielewska, godło JULUNIA –SP nr 12, opiekun Małgorzata Mąkoszewska;

III Miejsce – Maciej Chmielewski, godło BIELICKI  SP

nr 13, opiekun Ewa Marek;

WYRÓŻNIENIA otrzymali:

Jakub Godzik, godło FRUGO – SP nr 13, opiekun Ewa Marek;

Martyna Chołys, godło LALA –SP nr 13, opiekun Ewa Marek;

 

W kategorii UCZNIOWIE klas 4-7

I Miejsce Oliwia Łączna, godło DOMEK –SP nr 11, opiekun Agnieszka Bieniek;

I Miejsce Wanessa Gawarzyńska, godło KOTEK – SP nr 1, opiekun Beata Młynarczyk;

II Miejsce – Nadia Gronostaj, godło KIWI – SP nr 1, opiekun Beata Młynarczyk;

II Miejsce – Emil Borkowski, godło WINOGRONA – SP nr 1, opiekun Beata Młynarczyk;

II Miejsce – Tymon Lisowski, godło TRÓJKĄTY – SP nr 1, opiekun Beata Młynarczyk;

III Miejsce – Aleksandra Krzysztofik, godło FLET – SP nr 13, opiekun Ewa Marek;

III Miejsce – Alan Rzepecki, godło MARS 11 – SP TOMEK, opiekun Monika Serafin;

Wyróżnienie otrzymały:

Weronika Siudak, godło JAGODY – SP nr 1, opiekun Beata Młynarczyk;

Anna Sobierska, godło ANKE – SP nr 13, opiekun Ewa Marek;

Julia Twardowska, godło KWIATEK – SP nr 1, opiekun Beata Młynarczyk;

Igor Banaszczak, godło IGLO – SP nr 3, opiekun Marzena Zwolska.

Prace konkursowe można oglądać przez miesiąc w Sali Wystaw na Placu Kościuszki 18 w Tomaszowie Mazowieckim – w godzinach pracy Biblioteki.

Honorowym patronatem konkurs objął prezydent Marcin Witko.

Źródło: Miejska Biblioteka Publiczna