Najlepsi uczniowie SP Nr 3 nagrodzeni

790

26 czerwca w sali obrad Urzędu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego prezydent miasta Marcin Witko nagrodził najzdolniejszą młodzież z tomaszowskich szkół. Wśród nich zostali nagrodzeni nasi uczniowie:

1 Natalia Kałużna klasa III laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego (Małgorzata Dobosz) – wynik z egzaminu gimnazjalnego 99,25%, laureatka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki(Małgorzata Okuszko) finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii (Tomasz Antczak)
2 Michał Osowski klasa III laureat ogólnopolskiego konkursu wiedzy o czasach i osobie Karola Wojtyły Jana Pawła II „Papież Słowianin” (Marcin Rybak)
3 Wojciech Błasiak klasa III finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii Małgorzata Majda
finalista wojewódzkiego konkuru tematycznego „Matematyka moja pasja” (Małgorzata Okuszko)
4 Wojciech Niewiadomski klasa III finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii Tomasz Antczak
5 Julia Pisarek klasa III finalistka wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego (Joanna Kozłowska)
6 Bartosz Wielgosz klasa II finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego (Łukasz Dębiec)
7 Aleksandra Śliwińska klasa III finalistka interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego (Magdalena Kołodziejczyk)
8 Kinga Trzonek klasa III finalistka interdyscyplinarnego konkursu ekologiczno-regionalnego (Magdalena Kołodziejczyk)
9 Jakub Minkiewicz klasa III – wynik z egzaminu gimnazjalnego 91,00%

Sukcesy sportowe przedstawiają się następująco:

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

  • Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt ( II miejsce drużynowo w Miejskich Zawodach, I miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach , udział Adrianny Kapały w Finale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych)
  • Indywidualne Biegi Przełajowe Chłopców ( I miejsce drużynowo w Miejskich Zawodach, I miejsce drużynowo w Powiatowych Zawodach , udział           w Finale Wojewódzkim w  Indywidualnych Biegach Przełajowych – Bartłomiej Szewczyk i Bartosz Sobański)
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt (I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w zawodach Miejsko-Powiatowych i awans do Półfinału Wojewódzkiego ,gdzie dziewczęta zajęły III miejsce)
  • Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców(I miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych w zawodach Miejsko-Powiatowych i awans do Półfinału Wojewódzkiego ,gdzie chłopcy zajęli IV miejsce)
  • Tenis Stołowy Dziewcząt ( II miejsce w Zawodach Miejskich oraz IV   miejsce w Zawodach Powiatowych)
  • Tenis Stołowy Chłopców ( V miejsce w Zawodach Miejskich)
  • Piłka Ręczna Dziewcząt ( III miejsce w Zawodach Miejskich)
  • Szachy ( I miejsce w Zawodach Miejskich, I  miejsce w Zawodach Powiatowych, I miejsce w Półfinale Wojewódzkim , VII miejsce w Finale Wojewódzkim)
  • Unihokej Dziewcząt – II miejsce w Mistrzostwach Tomaszowa Mazowieckiego, II miejsce w Mistrzostwach Powiatu.
  • Unihokej Chłopców – II miejsce w Mistrzostwach Tomaszowa Mazowieckiego, IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu
  • IV miejsce w miejskich zawodach z lekkiej atletyki dziewcząt
  • IV miejsce w powiatowych zawodach z lekkiej atletyki dziewcząt
  • II miejsce w miejskich zawodach z lekkiej atletyki chłopców
  • II miejsce w powiatowych zawodach z lekkiej atletyki chłopców
  • III miejsce w półfinałach mistrzostw województwa z lekkiej atletyki chłopców
  • I miejsce w miejskich zawodach w piłce nożnej dziewcząt
  • I miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w półfinałach mistrzostw województwa w piłce nożnej dziewcząt
  • II miejsce w miejskich zawodach w piłce siatkowej dziewcząt
  • III miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt
  • III miejsce w miejskich zawodach w piłce siatkowej chłopców
  • II miejsce w powiatowych zawodach w piłce plażowej dziewcząt
  • II miejsce w miejskich zawodach w piłce plażowej dziewcząt
  • II miejsce w półfinałach mistrzostw województwa w piłce plażowej dziewcząt
  • IX miejsce w finale wojewódzkim w piłce plażowej dziewcząt
  • III miejsce w miejskich zawodach w piłce plażowej chłopców
  • I miejsce w miejskich zawodach w piłce nożnej chłopców
  • I miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej chłopców
  • II miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców
  • I miejsce w miejskich zawodach w piłce koszykowej dziewcząt
  • I miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej dziewcząt
  • I miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt
  • V miejsce w finale wojewódzkim w piłce koszykowej dziewcząt
  • II miejsce w miejskich zawodach w piłce koszykowej chłopców
  • IV miejsce w powiatowych zawodach w piłce koszykowej chłopców
  • III miejsce w miejsko-powiatowych drużynowych sztafetach pływackich dziewcząt
  • II miejsce w miejsko-powiatowych drużynowych sztafetach pływackich chłopców

Źródło; SP Nr 3 im. Józefa Piłsudskiego