Święto Policji

1250

Komendant Powiatowy Policji w Tomaszowie Mazowieckim insp. Szymon Herman zaprasza na uroczyste obchody Święta Policji, które przewidziane są na dzień 19 lipca 2018 roku w naszym mieście.

Program obchodów:

19 lipca 2018 roku na godz. 12.30 serdecznie zapraszamy na Plac Kościuszki w Tomaszowie Mazowieckim.

Wcześniej o godz. 11. 00 w kościele Najświętszej Maryi Anny Królowej Polski w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Słowackiego w/m w intencji policjantów i pracowników Policji, zostanie odprawiona msza święta. Po nabożeństwie kolumna przemaszeruje z kościoła na Plac Kościuszki.

Po złożeniu meldunku przez dowódcę uroczystości nastąpi podniesienie flagi państwowej i odegranie hymnu RP. Gospodarze przywitają gości. W trakcie uroczystości wręczone także zostaną nagrody oraz awanse.

W godzinach 14.00 – 17.00 serdecznie zapraszamy wszystkich na NIEBIESKI PIKNIK zorganizowany na terenie Placu Kościuszki w Tomaszowie Maz.

Na mieszkańców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Zaplanowano prezentacje sprzętu znajdującego się na wyposażeniu policji, ale także innych zaprzyjaźnionych służb. Każdy będzie mógł wziąć udział w konkursach z nagrodami jak chociażby w miasteczku ruchu drogowego czy w teście z wiedzy o bezpieczeństwie. Na pewno ciekawym akcentem będzie możliwość skorzystania z symulatorów zderzeń, dachowania, a także stacja pit stop oraz akogogli i narkogogli. Będzie można pojeździć na rolkach z Areną Lodową, potańczyć z Zolą i szkołą tańca Kobos Dance, sprawdzić swoją wiedzę w konkursach filmowych z Kinem Helios. Szereg atrakcji i konkursów z nagrodami przygotowali także tomaszowscy policjanci.

Źródło: KPP