Helios zaprasza

635

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami przedpremiery, dwóch premier.

„Bohemian Rhapsody”- przedpremiera

Nowy film Bohemian Rhapsody, z udziałem Ramiego Maleka w niesamowitej kreacji Freddiego Mercury’ego, przedstawia niezwykłą historię Queen, od korzeni zespołu stworzonego przez londyńskich studentów, po olśniewające szczyty międzynarodowej sławy, gdy wypełniali stadiony na całym świecie, łamiąc kolejne rekordy frekwencji podczas koncertów, jak w czasie legendarnego występu z 1985 r. w ramach Live Aid, oglądanego przez globalną publiczność 1,9 miliarda ludzi, zbierającego pieniądze na rzecz głodujących w Etiopii.

Z biegiem lat staje się jasne, dlaczego zespół ma tak nieprzemijający urok.

Start: 27-28.10.2018 godzina: 17:30.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13000/Bohemian-Rhapsody

„Halloween”

 Jamie Lee Curtis powraca w ikonicznej roli Laurie Strode, by w ostatecznej rozgrywce stawić czoła Michaelowi Myersowi, zamaskowanej postaci, która prześladuje ją od kiedy udało jej się uciec z morderczej zabawy halloweenowej cztery dekady temu.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12999/Halloween

„Dziewczyna w sieci pająka”

„Dziewczyna w sieci pająka” to wielki kinowy powrót Lisbeth Salander, bohaterki kultowej powieści z jednego z największych bestsellerów książkowych naszych czasów – cyklu poweści Stiega Larssona. Autorem „Dziewczyny w sieci pająka” (w Polsce książka ukazała się pod tytułem „Co nas nie zabije”) jest David Lagercrantz, który po śmierci Larssona – zgodnie z wolą spadkobierców – podjął się kontynuacji przebojowej serii.

W roli Salander – znakomita Calire Foy.

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/12999/Halloween