Konkurs na Najstraszniejszą Dynię Halloween 26-31.10218

383

Helios Tomaszów ogłasza Konkurs na Najstraszniejszą Dynię Halloween. Najlepsze prace zostaną nagrodzone oraz zaprezentowane w holu Kina podczas Nocnych Maratonów Filmowych 26 i 31 października 2018 roku. Szczegóły poniżej.

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu Dyni stylizowanej na popularną ozdobę na Halloween. Dynia powinna być wykonana z dynii spożywczej. Powinna być wydrążona w środku oraz powinna mieć wycięte oczy, nos i usta. Dodakowe ozdoby i stylizacje są jak najbardziej mile widziane.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba Dynię dostarczyć do Kina Helios Tomaszów Mazowiecki oraz wypełnić formularz. Każdy uczestnik Konkursu otrzyma upominek, natomiast nagrodzone będą trzy najlepsze prace.

Nagroda za I miejsce, to 1 podwójne zaproszenie na Mini Maraton Fantastycznych Zwierząt (można tu dodać link) oraz 2 podwójne zaproszenia na filmy z repertuaru Kina Helios Tomaszów Mazowiecki, ważne do 30 listopada 2018 r.

Nagroda za II miejsce, to 2 podwójne zaproszenia na filmy z repertuaru Kina Helios Tomaszów Mazowiecki, ważne do 30 listopada 2018 r.

Nagroda za III miejsce, to 1 podwójne zaproszenia na filmy z repertuaru Kina Helios Tomaszów Mazowiecki, ważne do 30 listopada 2018 r.

Prace konkursowe można zgłaszać od 26 do 31 października 2018 r. O wynikach poinformujemy zwycięzców 2 listopada 2018 r.

Regulamin Konkursu i formularze zgłoszeniowe na www.helios.pl.