Helios w Tomaszowie zaprasza

655

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami trzech premier.

„Misja Yeti”

Młody, niezwykle dociekliwy naukowiec Simon oraz szukająca przygód detektyw Nelly wyruszą w podróż w najwyższe góry świata, żeby się o tym przekonać. Celem ich misji będzie odnalezienie legendarnego stwora.

Drogę ma im wskazać zaszyfrowany pamiętnik pewnego zaginionego odkrywcy i kłapiący ciągle dziobem, wesoły ptak Jazzman.

Czy Simon i Nelly rozszyfrowują pamiętnik?

Czy uda im się spotkać włochate stwory z wielkimi stopami?

I wreszcie, czy straszny Yeti jest naprawdę taki straszny?

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13511/Misja-Yeti

„Miłość jest wszystkim”

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń.

Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13095/Milosc-jest-wszystkim

„Robin Hood: Początek”

Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina, piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin posta­nawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Jego kom­panem i nauczycielem staje się dawny wróg, Mały John. Już wkrótce w mie­ście pojawia się tajemniczy wojownik w saraceńskim kapturze, który odbiera bogatym i rozdaje biednym.

Szybko okaże się jednak, że okoliczności wyma­gają działań na większą skalę, bowiem Szeryf wraz z kościelnymi dostojnikami planują zdradę, która może zagrozić całemu królestwu. Robin musi więc zgromadzić siły zdolne do otwartej walki z regularną armią.

Start 29.11.2018 godzina: 17:00; 20:30.

Kup teraz! https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13512/Robin-Hood%3A-Poczatek

Disney Junior w Kinie

To już kolejna edycja specjalnych pokazów „Disney Junior w Kinie” organizowanych w sieci kin Helios. Na małych kinomanów czeka cała masa atrakcji, m.in.:

Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia.

3 premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy”, „Bingo i Rolly w akcji” oraz „Vampirina”.

Kina Helios zapraszają na wspaniałe wrażenia filmowe, konkursy z nagrodami, wspólne gry i zabawy połączone z edukacją, tańczenie przy serialowych piosenkach i wiele innych atrakcji.

Dołączcie do ulubionych bohaterów Disney Junior i przeżycie wspólnie kolejne niezapomniane przygody!

Start 24-25.11.2018 godzina: 10:00; 11:00.

Więcej informacji pod adresem: https://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/13647/Disney-Junior-w-Kinie